18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

okrutny mord

POLAK ZAMORDOWANY W WIELKIEJ BRYTANII. Zabił go 13-latek?!

07.01.2022  14:51
Polak zamordowany w Londynie. Zabójcą 13-latek?
Polak zamordowany w Londynie. Zabójcą 13-latek? Fot: John Gomez/Shutterstock

Wstrząsające wiadomości z Wielkiej Brytanii. W Londynie doszło do morderstwa 46-letniego męzczyzny z Polski. W sprawie zatrzymano nastoletniego chłopca.

W nocy z poniedziałku na wtorek w Yiewsley na przedmieściach Londynu doszło do wielkiej tragedii. 46-letni Polak - Dariusz Wołosz - został brutalnie zaatakowany na środku ulicy. Sprawca zadał mu liczne rany kłute pachwiny i klatki piersiowej.

Na miejsce szybko przybyły służby medyczne, mężczyzna został opatrzony, niestety rany okazały się zbyt głębokie. O godzinie 00.43, pół godziny po ataku, ratownicy stwierdzili zgon mężczyzny.

Polak zamordowany przez nastolatka?

Wstępnie policja zakłada, że 46-latek został napadnięty przez grupę mężczyzn. Polak miał "wyskoczyć" po papierosy, gdy na ulicy Tavistock Road doszło do sprzeczki. Po zadaniu ran, sprawcy rozbiegli się w różnych kierunkach - powiedział mediom inspektor Wayne Jolley z jednostki Specialist Crime.

Śledczy zlecili przejrzenie monitoringów u pobliskich mieszkańców, a także sprawdzenie wideorejestratorów w przejeżdżających obok miejsca napadu autach. W sprawie zatrzymano 13-letniego chłopca!

Policja nie zdradza szczegółów zabójstwa ani tożsamości aresztowanego nastolatka. 46-letni Dariusz Wołosz to pierwsza ofiara zabójstwa w Londynie w 2022 roku. W 2021 roku w mieście zamordowane zostały w sumie aż 122 osoby.

Czytaj także