18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koniec bezkarności

PUTIN SIĘ WŚCIEKNIE. Potężny cios w jego kochankę Alinę Kabajewą

31.05.2022  16:33
Cios w kochankę Putina. UE nakłada sankcje
Cios w kochankę Putina. UE nakłada sankcje Fot: imago/Beautiful Sports/EAST NEWS, HEIDI LEVINE/AFP/East News

Cios w prywatne życie Włądimira Putina. Unia Europejska nakłada nowe sankcje, a karami obejmuje kochankę i matkę dzieci dyktatora. Koniec bezkarności Aliny Kabajewej?

Nie ustaje wojna w Ukrainie, Władimir Putin nadal żądny krwi i ziemi atakuje swych (i naszych) sąsiadów, nie zważając na żadne zasady i nie przejmując się konsekwencjami. Te ostatnie są potworne, zwłaszcza dla szarych obywateli. Bieda w Rosji się pogłębia, brakuje podstawowych towarów, kraj dąży ku bankructwu, inflacja szaleje bardziej, niż nawet w Polsce. A co na to prezydent? Prezydent jest niewzruszony.

Poruszyć go mogą jednak ostatnie sankcje, jakie ustaliła Unia Europejska. To już szósty pakiet ograniczeń, tym razem mocno dotkliwy, bo przewidujący między innymi odcięcie się od rosyjskiej ropy. Ale nie tylko. Dodatkowym, osobistym uderzeniem we Władimira Putina może być ponowne karanie jego kochanki i matki (podobno) jego dzieci, Aliny Kabajewej.

Alina Kabajewa objęta sankcjami

Była gimnastyczka, a dziś szefowa Narodowej Grupy Medialnej w końcu została dopisana do listy sankcji. O ironio, wcześniej krok taki budził strach, między innymi w USA - stwierdzono tam, że karanie kobiety może rozsierdzić Putina i być niebezpieczne. Unia Europejska podobnych obaw się jednak wyzbyła.

I tak nowe sankcje obejmują rezygnację z rosyjskiej ropy, odcięcie od systemu SWIFT największego banku w Rosji - Skierbank, zakaz nadawania dla trzech ważnych rosyjskich nadawców oraz kary dla osób odpowiedzialnych za zbrodnie wojenne w Ukrainie. Wśród tych ostatnich z imienia i nazwiska wymieniono takie postaci, jak zwierzchnik rosyjskiej cerkwi prawosławnej Cyryl i kochanka Władimira Putina Alina Kabajewa.

Kabajewa w ciąży?

O romansie Władimira Putina i byłej lekkoatletki Aliny Kabajewej plotkuje się już od kilkunastu lat. Kobieta wielokrotnie była widywana w towarzystwie tyrana, a po zarzuceniu kariery sportowej otrzymała bardzo wysoką i dochodową posadę w państwie. Otwarcie popiera też politykę Kremla, w tym atak na Ukrainę.

Putin i Kabajewa ponoć są już dawno po ślubie, doczekali się też dwójki dzieci. Teraz była gimnastyczka jest podobno w trzeciej ciąży, to jednak nie do końca ucieszyło przyszłego ojca. Putin podobno unika wybranki, co może mieć związek z plotkami o jego ciężkim stanie zdrowia.