18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kozak w necie, p...

PUTIN TRZĘSIE SIĘ ZE STRACHU? Schował się w bunkrze

Emilia Waszczuk
28.02.2022  12:22
Władimir Putin uciekł z Moskwy. Kryje się w bunkrze
Władimir Putin uciekł z Moskwy. Kryje się w bunkrze Fot: MIKHAIL METZEL/AFP/East News

Władimir Putin się przeliczył i teraz panicznie boi się o własne życie. Rosyjski dyktator rozpętał wojnę, po czym uciekł z Moskwy i ukrywa się gdzieś w uralu - podają niemieckie media.

Władimir Putin rozpętał piekło i zaczyna być oskarżany o zbrodnie wojenne. Dyktator z Rosji przez długie tygodnie zapewniał, że wcale nie zamierza zaczynać wojny, po czym pod osłoną nocy zrzucił pierwsze bomby na Ukrainę.

Biedaczek był pewny, że w tempie ekspresowym przejmie Ukrainę, a Ukraińcy poddadzą się przerażeni. Nic z tego. Nasi wschodni sąsiedzi piąty dzień zaciekle bronią swej ojczyzny, ich prezydent nie przyjął oferty ewakuacji i trwa z nimi w atakowanym Kijowie. Armia ukraińska tymczasem stawia twardy opór i dziesiątkuje wojsko Rosji. Putinowi nie tylko nie udało się zwyciężyć pierwszej bitwy, ale też przegra całą wojnę?

Putin się schował

Ze świata dochodzą wieści o porażce Putina i rosyjskiej Armii. Wojsko jest ponoć w stanie opłakanym, żaden z dotychczasowych celów nie został zdobyty. Władimir Putin dostaje szału i powoli wychodzi z siebie. Doszło już nawet do tego, że zaczął straszyć świat bronią jądrową.

Jak to jednak często bywa, gadka nie idzie w parze z czynami. Kozak w necie, p... w świecie? Cóż, jak donosi niemiecki Bild, dyktator z Rosji ponoć tak boi się, że po ataku na Ukrainę go rozszarpią, że... schował się w bunkrze.

Putin miał uciec z Moskwy i zainstalować się w bunkrze na Uralu. Ma tam tkwić wraz z grupą rosyjskich oligarchów, którzy otrzymali zakaz opuszczania Rosji, ich majątki zostały zamrożone, a prywatne samoloty skonfiskowane.

Porażka Rosji. Nie tego chciał Putin

O tym, że Putin uciekł z Moskwy, już wcześniej informował ukraiński wywiad. Ukraińcy podawali, że pan Władimir wściekł się na niepowodzenie akcji w Ukrainie i tak jakby przestraszył się konsekwencji. Ojoj. Biedaczek.

Tymczasem świat dostaje nowe informacje o stanie armii. jeden z żołnierzy rosyjskich skarżył się, że młodzi mundurowi nie mają nawet hełmów i wysyłani sa na bitwe jak zwierzęta na rzeź. Morale spada, brakuje sprzętu, jedzenia i paliwa, ale pod dostatkiem jest ponoć wódki.

Ukraińcy odpierają atak, a Rosjanie giną masowo. jak dotąd na wojnie z Ukraina zginęło już ponoć około 5 tysięcy żołnierzy. Rosyjska armia straciła 29 samolotów i 29 helikopterów, 191 czołgów i setki wozów opancerzonych. A to dopiero początek dramatycznych (dla Rosjan) wyliczeń.