18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

miał "kontakt"

PAPIEŻ ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM? Alarm w Watkanie

Emilia Waszczuk
22.12.2020  11:03
Papież Franciszek zakażony koronawirusem? Miał kontakt
Papież Franciszek zakażony koronawirusem? Miał kontakt Fot: Giulio Napolitano?Shutterstock

Niepokojące doniesienia z Watykanu. U dwóch duchownych z kręgów papieża stwierdzono koronawirusa. Z jednym z nich Franciszek widział się w ostatnich dniach!

Katolicy wstrzymują oddech. Papież Franciszek może być zakażony koronawirusem. Obecność SARS-COV-2 potwierdzono właśnie u jego bliskich współpracowników - jałmużnika papieskiego, kardynała Konrada Krajewskiego i przewodniczącego Gubernatoratu Państwa Watykańskiego,  kardynała Giuseppe Bertello - donosi dziennik "Il Mattio".

Papież Franciszek zakażony koronawirusem?

Obaj mężczyźni mają częsty kontakt z papieżem Franciszkiem, a w teraz chorują na COVID-19. Służby sanitarne badają teraz sieć ich kontaktów, a szczególnie niepokoi ich sprawa kardynała Krajewskiego. Polski duchowny, który został zabrany do polikliniki imienia Gamellego z objawami zapalenia płuc, w ostatni piątek widział się z papieżem.

Kardynał Konrad Krajewski w piątek, tuż przed rozpoczęciem kazania adwentowego, rozmawiał z papieżem Franciszkiem. Teraz zwierzchnik kościoła katolickiego powinien zostać poddany kwarantannie i zapewne kilkukrotnie zostanie w przyszłych dniach poddany testom. Oby tylko nie okazało się, że się zakaził...

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze