18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kremlowo Wariatkowo

Putin oszalał. TAK muszą dbać o jego zdrowie

05.07.2022  12:13
Zdrowie i paranoja Putina. Specjalne zasady w Moskwie
Zdrowie i paranoja Putina. Specjalne zasady w Moskwie Fot: Harold Escalona/Shutterstock

Pojawiają się kolejne plotki, teorie i informacje na co chory jest Władimir Putin. Chyba coś jest na rzeczy, bo ujawniono jaką paranoję na punkcie swojego zdrowia ma rosyjski zbrodniarz. Osoby, które mają kontakt z tym piekielnym pomiotem, muszę przestrzegać specjalnych zasad - donosi Wirtualna Polska.

Odkąd tylko Rosja napadła na Ukrainę, pojawiły się informacje, że Putin jest chory na raka i umiera. Niestety, zbrodniarz wciąż dycha, ale wiadomo za to, że panicznie boi się o swoje zdrowie i życie. Jak ujawnia BBC, Putin wymaga nawet od swoich zaufanych ludzi kwarantanny przed spotkaniem. Kwarantanna odbywa się w  hotelach w centrum Moskwy - w pięciogwiazdkowym "Złotym Pierścieniu" i czterogwiazdkowym "Hotel President". Niektóre osoby z najbliższego otoczenia Putina spędziły w kwarantannie niemal cały rok.

Paranoja Putina. Panicznie boi się o swoje zdrowie

Wokół Putina zarządzone jest „czysta strefa”, a wejście do niej wymaga przejścia badań PCR na obecność koronawirusa. Weryfikowany jest poziom przeciwciał. Jeśli ktoś chce zbliżyć się do kremlowskiego potwora musi również przejść badania na gronkowca, grypę i inne choroby.  Wszystkie dane i wyniki badań trafiają następnie do kancelarii prezydenta.

Przed Dniem Zwycięstwa, który w Moskwie hucznie obchodzony jest 9 maja, ok. 400 osób, w tym wielu wojennych weteranów, zostało poddanych dwutygodniowej izolacji w Moskwie. Tylko po to, aby mogli uścisnąć dłoń Putina i usiąść w jego pobliżu – podaje Wirtualna Polska, powołując się na BBC.

Bezpieczeństwo Putina słono kosztuje. Wszystkie procedury pochłonęły podobno już 1,5 mld rubli.

Po tym, jak przywódca Kremla przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19, do przepisów dodano możliwość pobierania biomateriałów od osób przebywających na kwarantannie. Tylko w maju 2022 roku specjalna jednostka lotnicza przeprowadziła 1376 wymazów pod kątem obecności koronawirusa i 98 próbek kału. Zleciła też 447 badań krwi na obecność przeciwciał  – podaje WP.pl.

Czytaj także