18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące nagranie!

Awaryjne lądowanie samolotu. Katastrofa wisiała w powietrzu

Wojciech Kozicki
07.04.2022  14:25
Awaryjne lądowanie samolotu w Paryżu. Boeing 777 mógł się rozbić
Awaryjne lądowanie samolotu w Paryżu. Boeing 777 mógł się rozbić Fot: Bridgeman Images/East News/© S Lebrigand - zdjęcie ilustracyjne

Samolot Air France i dramatyczne lądowanie na lotnisku w Paryżu. Piloci przerwali rozmowę z wieżą, gdy straci panowanie nad samolotem. Na YouTube pojawiło się szokujące nagranie audio i przeszywające słowa jednego z pilotów.

Dramat nad lotniskiem Roissy Charles de Gaulle. Samolot Boeing 777 wystartował z nowojorskiego lotniska JFK, ale nad Paryżem zaczął się dramat. Katastrofa lotnicza dosłownie wisiała w powietrzu i konieczne było AWARYJNE LĄDOWANIE.

Awaryjne lądowanie w Paryżu. Boeing 777 się zbuntował

Nagle samolot przestać odpowiadać na polecenia pilotów i zboczył z kursu. Na udostępnionych nagraniach słychać, że wybuchła panika. Na pokładzie samolotu rozległy się syreny alarmowe.

Na nagraniu słychać także, jak osoba zidentyfikowana jako pilot mówi najpierw, że zaraz zadzwoni. Słychać okrzyki "Stop! Stop!". Potem informuje kontrolera ruchu lotniczego, że musiał przerwać pierwsze lądowanie, by ponowić próbę – podaje Wirtualna Polska.

Piloci odeszli na drugi krąg i ponownie podjęli próbę lądowania, która zakończyła się sukcesem. Pasażerowie najedli się strachu, czując bardzo silne wstrząsy, gdy maszyna gwałtownie wznosiła się i opadała. Wielu z nich zaczęło krzyczeć.

Sprawą zajmie się francuskie biuro, które bada wypadki lotnicze i bezpieczeństwo w powietrzu. „Poważny incydent” zostanie dokładnie zbadany.

Awaryjne lądowanie samolotu w Paryżu. Dramatyczne nagranie [WIDEO]