18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wideo

Pasażerowie samolotu rzucili się na siebie. Pobili się o maseczki

04.08.2020  11:29
Bójka w samolocie
Bójka w samolocie Fot: The Magic High/Instagram/Printscreen

Na pokładzie linii lotniczych KLM doszło do ostrej kłótni i bójki. Poszło o maseczki ochronne, których zabrakło na niektórych twarzach...

Maseczka albo życie? W samolocie Boeing 737 holenderskich linii lotniczych KLM doszło do szokującego incydentu. Maszyna leciała z Amsterdamu na Ibizę, na pokładzie były dzieci i wielu turystów z różnych zakątków świata. Obowiązywały też ścisłe zasady bezpieczeństwa - między innymi obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką.

Bez maseczki, z pięściami

Wśród tłumu pasażerów znalazło się dwóch, którzy za nic mieli sobie dobre obyczaje, kulturę i obostrzenia. Weszli na pokład pijani, alkohol spożywali też w czasie lotu. Zachowywali się agresywnie w stosunku do innych, w końcu odmówili założenia maseczek i wywołali bójkę.

Nagrania z zajścia udostępnił na Instagramie dziennikarz Menno Swart. Widać na nich dwóch mężczyzn bez maseczek (jeden nie miał też koszulki) i zebranych wokół nich kolejnych, jedni okładają drugich, są krzyki (także dziecięce) i jeden wielki chaos.

Menno Swart informuje, że pijani awanturnicy to pasażerowie z Wielkiej Brytanii. Po wylądowaniu na lotnisku na Ibizie obaj zostali aresztowani.

Przeczytaj więcej
Komentarze