18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pracowała w samej bieliźnie

Seksowna pielęgniarka rozpalała konary, lecząc koronawirusa. Została ukarana

22.05.2020  14:26
Seksowna pielęgniarka rozpalała konary, lecząc koronawirusa. Została ukarana
Seksowna pielęgniarka rozpalała konary, lecząc koronawirusa. Została ukarana Fot: shutterstock.com

Praca w środowisku medycznym wymaga odpowiedniego stroju - zwłaszcza w sytuacji zagrożenia epidemicznego. Lekarze i pielęgniarki noszą kitle, rękawiczki ochronne i inne stroje odzienie, zapobiegające rozprzestrzenianiu się chorób. Jedna z pracownic rosyjskiego szpitala postanowiła jednak nieco zmodyfikować swój strój, za co dostała naganę.

Teraz gdy na świecie szaleje koronawirus, pracownicy medyczni oprócz standardowej odzieży muszą zakładać również kombinezony ochronne, maseczki, a nawet przyłbice. Lekarze i bez tego mają bardzo ciężką pracę, a dodatkowe warstwy definitywnie im jej nie ułatwiają. Pewna rosyjska pielęgniarka postanowiła temu zaradzić.

Pielęgniarka w bikini gwiazdą rosyjskiego szpitala

Kobieta stwierdziła bowiem, że skoro i tak musi nosić przyłbicę i kombinezon ochronny, to pod spód można założyć coś bardziej przewiewnego. Pielęgniarka postawiła więc na bikini, na które nałożyła przezroczysty kombinezon ochronny, specjalne okulary, a także rękawiczki. 

Do redakcji portalu Tulskije Nowosti wpłynęło zdjęcie ze szpitala, na którym widać pielęgniarkę pełniącą swoje obowiązki w kontrowersyjnym stroju. Według doniesień publikacji, wielu pacjentów ze szpitala zakaźnego w Tule nie miało nic przeciwko takiemu ubiorowi.

Jak czytamy w wielu zagranicznych publikacjach, 23-letnia pielęgniarka Nadia tłumaczyła się, że postanowiła założyć bikini, ponieważ w kombinezonie ochronnym jest bardzo gorąco. Kobieta nie spodziewała się jednak, że kombinezon ochronny jest aż tak przezroczysty. Dostała oczywiście upomnienie ze strony zarządu szpitala, że "nie przestrzegała wymagań dotyczących odzieży medycznej".

Co ciekawe, jak podaje Daily Mail, Nadia otrzymała propozycje zostania modelką bielizny dla firmy Miss X. Na razie nie wiemy jednak, czy pielęgniarka zmieniła branżę.

Czytaj także
Przeczytaj więcej