18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Pierwsza Dama ma koronawirusa! Jest oficjalne oświadczenie

31.07.2020  15:34
Pierwsza Dama ma koronawirusa! Jest oficjalne oświadczenie
Pierwsza Dama ma koronawirusa! Jest oficjalne oświadczenie Fot: Nehmz/Shutterstock

Pierwsza Dama ma koronawirusa! Test na COVID-19 okazał się pozytywny u małżonki prezydenta Brazylii. Cały kraj wstrzymał oddech.

Pierwsza Dama Brazylii ma koronawirusa. Michelle Bolsonaro uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19. Oficjalne oświadczenie wydało Biuro Prasowe Prezydenta Brazylii.

Pierwsza Dama Brazylii ma koronawirusa

Od razu ujawniono, w jakim stanie jest Pierwsza Dama. Żona Jaira Bolsonaro cieszy się mimo wszystko całkiem dobrym samopoczuciem. Ostatni raz kobieta występowała publicznie zaledwie dzień przed wydaniem oświadczenia.

Poza Michelle Bolsonaro zachorował również Marcos Pontes – Minister Nauki i Technologii w rządzie Jaira Bolsonaro. To już piąty brazylijski minister, który zaraził się SARS-CoV-2.

Podczas swojego ostatniego, publicznego wystąpienia Pierwsza Dama Brazylii miała na sobie maseczkę jednorazową. Aktualnie została ona odizolowana od męża, by prezydent był skutecznie chroniony przed zakażeniem.

Michelle Bolsonaro spędzi kwarantannę w prezydenckiej rezydencji Alvorada Palace. Co prawda prezydent chorował już 7 lipca i to prawdopodobnie żona zakaziła się od niego, ale jak to mówią - lepiej dmuchać na zimne. W końcu nie wiemy wciąż, jak dokładnie funkcjonuje ten wirus.

Czytaj także
Przeczytaj więcej