18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

sprawiedliwości stanie się zadość?

Pierwszy ZWYRODNIALEC odpowie za gwałt w Ukrainie. Pokazali jego twarz

30.05.2022  16:22
Pierwszy raszysta odpowie za gwałty w Ukrainie
Pierwszy raszysta odpowie za gwałty w Ukrainie Fot: Iryna Wenediktowa/Facebook

Ukraińcy zaczynają spełniać swoje groźby. Przed sądem stanie pierwszy rosyjski żołnierz, który dopuścił się zbrodni wielokrotnego gwałtu na Ukraince. Ujawniono jego dane i wizerunek.

Wojna w Ukrainie trwa, Rosjanie ciągle dokonują przerażających zbrodni na ludności cywilnej, dopuszczają się tortur, mordów i gwałtów. Ofiarami napaści seksualnych ze strony raszystów paść mogły już tysiące Ukrainek. Skala dramatu jest ogromna, a władze atakowanego państwa zapowiadają: rozliczymy każdego przestępcę, który zasadził się na naszych obywateli.

W ostatnim czasie odbył się pierwszy proces w sprawie o zabójstwo cywila przez rosyjskiego żołnierza, teraz przed sądem stanie pierwszy mundurowy Putina, który dopuścił się gwałtu. W sieci ujawniono wizerunek gwałciciela.

Pierwszy proces gwałciciela

To młody rosyjski mundurowy Michaił Romanow, służący w 239. pułku Federacji Rosyjskiej. Mężczyzna został oskarżony o zabójstwo cywila i przemoc seksualną wobec jego żony. O procesie mordercy i gwałciciela poinformowała na Facebooku prokuratorka generalna Ukrainy Iryna Wenediktowa.

Do przestępstw doszło w rejonie browarskim w obwodzie kijowskim. Grupa rosyjskich żołnierzy włamała się do domu Ukraińców, a Michaił Romanow wyciągnął broń i zamordował mieszkającego tam mężczyznę. Następnie dopuścił się gwałtu na jego żonie. Wszystko na oczach ich dziecka.

Pijany żołnierz razem z innymi okupantami od razu po zabójstwie kilka razy zgwałcili żonę zmarłego. Rosjanie straszyli kobietę bronią i użyciem przemocy wobec dziecka, które znajdowało się obok

- przekazała Iryna Wenediktowa i opublikowała zdjęcie oskarżonego.