18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Psia miłość nie zna granic

Pies tak bardzo kochał swoich właścicieli, że oddał za nich życie

20.09.2019  19:58
Pies tak bardzo kochał swoich właścicieli, że oddał za nich życie
Pies tak bardzo kochał swoich właścicieli, że oddał za nich życie Fot: Jan Graczynski/East News

Każdy, kto ma w domu zwierzę, wie, że oddanie pupila jest nieporównywalne z niczym innym. Właściciele pewnego psa z Florydy przekonali się o tym dobitnie. 

"Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka" - któż z nas nie zna tego powiedzenia? Nie da się ukryć, że coś w tym jest, a liczne przykłady jedynie potwierdzają ową regułę. Bardzo żałujemy, że ten, który przedstawimy poniżej jest aż tak smutny.

Pies oddał życie za swoich właścicieli

Pewien pies z Florydy tak bardzo kochał swoich właścicieli, że oddał za nich życie. Około godziny 2 w nocy straż pożarna otrzymała informację o pożarze w jednym z domów jednorodzinnych. Strażacy natychmiast ruszyli na miejsce.

Jak się okazało, o tym, że na strychu pojawił się ogień, rodzinę zaalarmował piesek wabiący się Zippy. Ponieważ alarm uruchomił się jedynie na chwile i nikogo nie obudził, to Zippy zaczął szczekać i hałasować tak długo, aż jego rodzina zerwała się z łóżek.

Dzięki temu wszystkim domownikom udało się uciec na zewnątrz. Niestety, dzielnego pieska zatrzymała ściana ognia, która była zbyt wysoka by zdołał przez nią przeskoczyć. Kiedy strażacy dotarli na miejsce, Zippy już nie żył.

Był z nami od czterech lat, kochaliśmy go z całego serca, był członkiem naszej rodziny. Jest nam bardzo smutno, czujemy ogromną stratę. Najgorsze jest to, że ogień strawił cały nasz dobytek, nie mamy nawet żadnych zdjęć z Zippym. Musimy wszystko zacząć do nowa - mówił człowiek, którego szczekanie dzielnego pieska uratowało.

Wielu internautów doceniło pamięć Zippy'ego. Taki pies to skarb i warto dzięki niemu zawsze pamiętać o zwierzęcej miłości i poświęceniu. 

Czytaj także