18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bojowy pitbull w domu

Potworny pies zabił dziecko. Mogli zapobiec, ale...

Wojciech Kozicki
09.11.2021  19:51
Pies zagryzł dziecko. Agresywny pitbull mógł zostać powstrzymany wcześniej, ale...
Pies zagryzł dziecko. Agresywny pitbull mógł zostać powstrzymany wcześniej, ale... Fot: Ryszard Godlewski/Reporter/East News - zdjęcie ilustracyjne

Groźny pies znów zabił dziecko! Tym razem niewyobrażalna tragedia i masakra wydarzyła się w Penyrheol w południowej Walii. Chłopiec został zaatakowany i śmiertelnie pogryziony przez bojowego pitbulla amerykańskiego, gdy po szkole odwiedzał swojego kolegę. Czy śmierci Jacka można było zapobiec?

Krwawa tragedia w Penyrheol w południowej Walii. Dziecko zostało zagryzione przez psa. W poniedziałkowe popołudnie mieszkańcy małego miasteczka usłyszeli krzyki mrożące krew w żyłach. Na miejsce wezwano policję, a funkcjonariusze odkryli w domu 10-latka zmasakrowanego przez bojowego pitbulla.

Pitbull zagryzł dziecko. Zwierzę czy maszyna do zabijania?

Jak donosi Wales Online, konieczne okazało się zabicie psa, który był bardzo agresywny. Zajął się tym strzelec wyborowy. Niestety, Jacka nie udało się uratować, a ratownicy medyczni na miejscu stwierdzili zgon.

Według relacji świadków zmarły chłopiec odwiedzał po szkole swojego kolegę. Rodzina tego drugiego zajmowała się psem pod nieobecność jego właściciela – pisze „Super Express”.

Jak ustaliły media, pies już wcześniej dawał wyraźne znaki, że jest śmiertelnie niebezpieczny. Okazało się, że kilka dni przez tragedią ugryzł w ramię klienta jednego z lokalnych sklepów, który chciał go pogłaskać. Dlaczego nikt w porę nie zareagował i dziecko zginęło? To pytanie na razie pozostanie bez odpowiedzi.