18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co z tym zrobi?

Pies został milionerem. Otrzymał ogromny spadek

Bartłomiej Ciepielewski
14.02.2021  17:33
Pies został milionerem
Pies został milionerem Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Zamożny mieszkaniec Tenessee w USA przekazał swojemu psu spadek wart 5 milionów dolarów. Majątkiem suczki Lulu zarządzać będzie jej 88-letnia opiekunka.

Ośmioletnia suczka Lulu otrzymała spadek w wysokości około 5 milionów dolarów. Jej właściciel, który zmarł pod koniec 2020 roku, przekazał jej wszystko, co miał.

Milioner przekazał psu swój cały majątek

84-letni Bill Doris nie miał czasu na opiekę nad swoim psem. Suczką zajmowała się jego przyjaciółka, Martha Burton. Kobieta po śmierci Dorisa nadal będzie opiekowała się pieskiem.

5 milionów dolarów zostanie przekazane do funduszu powierniczego, który zostanie utworzony po mojej śmierci, aby zaopiekować się moim border collie - Lulu. Ma to zaspokoić wszystkie potrzeby Lulu. Pies pozostanie w posiadaniu Marthy Burton - napisano w testamencie.

88-letnia przyjaciółka Billa Dorisa przyznała, że nie wie co o tym myśleć. Dodała również, że nie będzie kupowała psu zbędnych zabawek i gadżetów.

Opiekunka bogatego psa resztę życia zamierza spokojnie spędzić w swoim domu. Nie wiadomo, gdzie trafi wielki majątek po śmierci 8-letniej Lulu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej