18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bóg zakończył jego mecz życia

Nie żyje znany piłkarz. Tragiczny finał poszukiwań

Wojciech Kozicki
10.05.2021  17:50
Piłkarz James Dean NIE ŻYJE. Jaka była przyczyna śmierci?
Piłkarz James Dean NIE ŻYJE. Jaka była przyczyna śmierci? Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Tragiczna wiadomość, świat sportu w żałobie. Potwierdzono, że nie żyje piłkarz James Dean. Sportowiec był poszukiwany od kilku dni, a doniesienia o śmierci potwierdza The Mirror.

Piłkarz James Dean nie żyje. Zaginął w środę w okolicach Oswaldtwistle w regionie North West England i wówczas zdecydowano o rozpoczęciu jego poszukiwań. W akcji brała również udział lokalna społeczność. Niestety, jak ujawnia brytyjski The Mirror, 25-letni sportowiec został znaleziony martwy.

Piłkarz James Dean NIE ŻYJE

Jaka była przyczyna śmierci piłkarza? Policja nie ujawnia szczegółów, ale zapewnia, że „nie była to podejrzana śmierć”. Wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Jesteśmy zasmuceni wiadomościami o Jamesie Deanie, byłym zawodniku kilku klubów członkowskich naszej ligi. Zarząd Ligi przesyła kondolencje jego rodzinie, przyjaciołom i byłym kolegom z drużyny  - podaje oficjalny profil National League North. (Radio ZET)

Kariera Jamesa Deana

James Dean piłkarską karierę zaczynał w Altrincham. Później grał dla takich klubów jak Stalybridge Celtic FC, Harrogate Town, Chorley FC czy Ashton United. Z drużyną Chorley wywalczył awans do National League North, co było jego największym osiągnięciem.

Czytaj także
Przeczytaj więcej