18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sadysta...

Znany piłkarz kopał i bił swojego kota. Wstrząsające nagranie

08.02.2022  20:18
Piłkarz bił swojego kota
Piłkarz bił swojego kota Fot: Haidan abdan Syakuro/Shutterstock

Do sieci trafiło nagranie z udziałem Kurta Zaoumy, piłkarza klubu West Ham United, na którym widać, jak znęca się on nad swoim kotem. Gwiazdor kopał zwierzę, uderzał ręką, a gdy uciekało, biegał za nim po mieszkaniu. Internauci domagają się, by klub rozwiązał z nim kontrakt.

Do wstrząsającego spektaklu doszło w willi piłkarza Kurta Zaoumy. Na nagraniach widać, jak reprezentant Francji najpierw z całej siły kopie swojego konta, a następnie  biega po pokoju za przerażonym zwierzęciem.

Dalsza część klipu przedstawia moment, gdy Zaouma uderza otwartą dłonią w siedzącego na stole kociaka, a ten zlatuje na podłogę. Nagraniu towarzyszy śmiech kamerzysty, którym prawdopodobnie był jego brat. Całe nagranie zostało opublikowane przez dziennik "The Sun".

Zouma tłumaczy się ze znęcania nad kotem

Wstrząsające nagranie wywołało ogromne poruszenie w sieci. Internauci są zszokowani patologicznym zachowaniem gwiazdora i żądają jego zwolnienia z klubu. Sprawa odbiła się szerokim echem we wszystkich brytyjskich mediach, co skłoniło reprezentanta Francji do wydania oficjalnego oświadczenia. 27-latek przeprosił "wszystkich pokrzywdzonych nagraniem" i zapewnił, że jego koty nie ucierpiały i czują się dobrze.

Kochamy je i dbamy o nie całą rodziną, to zachowanie to pojedynczy incydent, który nigdy się nie powtórzy - poinformował koci sadysta.

Według "The Sun" piłkarz zdenerwował się na kota, gdyż ten stłukł wazon, a także zerwał oświetlenie zamontowane na szafce kuchennej.