18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tylko dla dorosłych!

Piłkarze urządzili orgię z prostytutkami. Nagranie trafiło do sieci

30.06.2021  13:48
Piłkarze zorganizowali seks grupowy
Piłkarze zorganizowali seks grupowy Fot: Boyloso/Shutterstock

Tańce, seks i alkohol - tak bawili się piłkarze zespołu Club America. Zawodnicy zatrudnili prostytutki i zorganizowali wielką orgię. Ukryte kamery nagrały całe zdarzenie, a wideo wyciekło do sieci. Część jurnych imprezowiczów do tej pory zmaga się z konsekwencjami seks-przyjęcia.

Ponad miesiąc temu wybuchł ogromny skandal, o którym mówiły media na całym świecie. Piłkarze meksykańskiej drużyny Club America zorganizowali orgię z udziałem kilku prostytutek. Na nagraniu, które wyciekło do sieci widać Rogera Martíneza, Richarda Sáncheza, Nicolása Benedettiego oraz Leonarda Suáreza. Podczas imprezy nie zabrakło seksu, tańców i alkoholu.

Piłkarzom groziły surowe kary zarówno ze strony klubu, jak i ligi meksykańskiej. Pikantna impreza odbyła się czasach surowych obostrzeń, zatem złamanie reżimu sanitarnego miało dodatkowo wzmocnić karę.

Mówiło się nawet o zwolnieniu wszystkich zawodników uczestniczących na imprezie. Tymczasem nikt nie stracił pracy, a piłkarze trenują już z drużyną. Żona jednego z nich urządziła mu niemałą awanturę, choć na jeszcze większe kłopoty może narzekać Roger Martinez.

Piłkarz ma dziecko z prostytutką?

Po wybuchu afery media dotarły do jednej z kobiet, która twierdzi, że Martinez jest ojcem jej syna. Kolumbijka domaga się uznania jego ojcostwa, jednak piłkarz zaprzecza tej wersji wydarzeń.

Pojawia się bardzo wiele ludzi, którzy chcą mnie  skrzywdzić, ale ja zachowuję spokój - stwierdził piłkarz.

Nie wiadomo jaki finał będzie miała sprawa rzekomego ojcostwa jednego z piłkarzy, natomiast pewne jest to, że zawodnicy nie poniosą żadnych poważnych konsekwencji po ostatniej zabawie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej