18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Teraz posiedzi

Pilot oglądał w samolocie filmy dla dorosłych. Sąd wydał wyrok

31.05.2021  21:46
Pilot został skazany za oglądanie filmów dla dorosłych
Pilot został skazany za oglądanie filmów dla dorosłych Fot: YanaKotina/Shutterstock

Sąd wydał wyrok w sprawie byłego pilota amerykańskich linii lotniczych. Mężczyzna przyznał się, że podczas jednego z lotów oglądał filmy pornograficzne. Jego obowiązki przejęła wtedy pierwsza oficer.

Do zaskakującego zdarzenia doszło podczas podróży samolotem pasażerskim z Filadelfii do Orlando. Gdy maszyna znalazła się na wysokości przelotowej, 60-letni pilot rozebrał się do naga przy towarzyszącej mu oficer, a następnie rozpoczął oglądanie filmu dla dorosłych.

Ponieważ cały czas wykonywała swoje obowiązki, pilot kontynuował oddawanie się "niewłaściwym czynnościom - poinformowali prokuratorzy w akcie oskarżenia.

Z racji, że mężczyzna złamał prawo na terenie stanu Maryland, to właśnie tamtejszy sąd zajął się sprawą.

Pilot oglądał filmy dla dorosłych

Sąd wskazał, że oskarżony nie znał wcześniej oficer, która przejęła jego obowiązki w czasie, gdy on oddawał się lubieżnej czynności. Zachowanie te wywołało u kobiety poważną traumę.

Nigdy nie przypuszczałem, że obróci się to w ten sposób - stwierdził pilot.

Mężczyzna za narażenie życia pasażerów i zdrowia psychicznego współpracowniczki został skazany na rok więzienia. Dodatkowo będzie musiał uiścić 5 tysięcy dolarów grzywny. Oskarżony swoje zachowanie próbował tłumaczyć tym, że był to jedynie żart, lecz wymiar sprawiedliwości nie przyjął tych wyjaśnień.

Czytaj także
Przeczytaj więcej