18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra w domu

Pitbull zabił 17-miesięczne dziecko

Wojciech Kozicki
11.07.2020  17:38
Dziecko zagryzione. Groźny pies wydostał się z piwnicy
Dziecko zagryzione. Groźny pies wydostał się z piwnicy Fot: GoFund

Czy pitbulle to niebezpieczne psy? Jedni twierdzą, że to urodzeni zabójcy, a inni, że te psy są łagodne jak baranki, a wszystko zależy od wychowania. Niezależnie od tego kto ma rację, nastąpił kolejny atak pitbulla na dziecko. Nie żyje 17-miesięczna dziewczynka.

Tragedia i masakra w USA. 4 lipca rodzice zabrali 17-miesięczne dziecko na przyjęcie do  najomych, które wyprawili w Joliet w Illinois z okazji Dnia Niepodległości. Gdy dorośli dobrze się bawili, mała Marley spała w pokoju na piętrze. Ok. 1:30 doszło do niewyobrażalnego dramatu.

Zobacz także

Pitbull zabił dziecko

Imprezowicze usłyszeli niepokojące dźwięki. Okazało się, że na dziecko rzucił się pitbull do tej pory zamknięty w piwnicy. Właściciel zdołał odciągnąć go od dziecka, ale zostało makabrycznie pogryzione.

Dziewczynkę przewieziono do szpitala St.Joseph Medical Center w Joliet. Lekarze przez 2 godziny walczyli o jej życie, ale przegrali.

Marley była najpiękniejszą dziewczynką. Od samego początku nieustannie wypełniała serce każdego, z kim miała kontakt. Jej istnienie przyniosło wiele radości i miłości tak wielu ludziom – oświadczyli rodzice pogryzionego dziecka. (radiozet.pl)

Amerykańskie media przypominają jak często dochodzi w USA do ataków pitbulli na ludzi. Podkreślają, że bardzo często rzucają również na swoich właścicieli i ich rodziny. Czy posiadanie tych psów zostanie zakazane w kolejnych stanach?