18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szalona zima tego lata

Pogoda totalnie zwariowała! ZROBIŁO SIĘ BIAŁO! Zaspy na ulicach!

22.06.2021  14:42
Biało w czerwcu! zaspy na ulicach, pogoda zwariowała
Biało w czerwcu! zaspy na ulicach, pogoda zwariowała Fot: St. Blasien/Facebook

21 czerwca, początek lata, a tu... BIAŁO! Na ulicach utworzyły się zaspy, do ich usuwania wyjechały spycharki. A wszystko to tuż obok, w Niemczech!

Ekstremalne zjawiska pogodowe w Europie i w Polsce. We wtorek w całym kraju pojawić się mają silne burze z wiatrem nawet do 110 kilometrów na godzinę, a Łowcy Burz ostrzegają przed trąbami powietrznymi. Dodatkowo żar leje się z nieba – miejscami temperatury sięgają niemal 35 stopni Celsjusza.

Tymczasem u naszych zachodnich sąsiadów zrobiło się… biało! W Niemczech odnotowano wybitnie intensywne opady gradu. Lodowych kulek nasypało po kolana!

Biało w Niemczech. Potworne zniszczenia

Gigantyczna burza gradowa zaatakowała miasto Sankt Blasien w Badenii-Wirtembergii w Niemczech. Lodu spadło tak dużo, że auta grzęzły w zaspach na drogach. Aby pozbyć się białych hałd, trzeba było użyć ciężkiego sprzętu!

Ponadto silna burza i grad spowodowały wiele szkód, zniszczyły budynki i samochody. Szczęśliwie nie odnotowano ofiar śmiertelnych ani rannych.