18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pożegnanie Elżbiety II

Pogrzeb królowej - transmisja na żywo [WIDEO]

Wojciech Kozicki
19.09.2022  15:06
Pogrzeb królowej Elżbiety II - transmisja i relacja na żywo [WIDEO]
Pogrzeb królowej Elżbiety II - transmisja i relacja na żywo [WIDEO] Fot: EMILIO MORENATTI/AFP/East News

Trwa pogrzeb królowej Elżbiety II. Na YouTube stacji BBC i Sky Newsudostępniona jest na żywo transmisja wideo oraz relacja z ceremonii pogrzebowej i pożegnania królowej. Szacuje się, że mogą ją dzisiaj śledzić nawet 4 miliardy ludzi!

Trwa pogrzeb królowej Elżbiety II. TUTAJ możecie zapoznać się z dokładnym harmonogramem uroczystości pogrzebowych. Brytyjczycy w całym kraju mogą oglądać pożegnanie królowej na wielkich ekranach, w pubach i kinach. Tranmisja wideo jest również dostępna w internecie za darmo.

Pogrzeb królowej Elżbiety II. Transmisja wideo na żywo

Gdzie oglądać pogrzeb królowej Elżbiety II? Transmisja na żywo jest prowadzona przez telewizje BBC i Sky News. Brytyjskie media szacują, że zainteresowanie pożegnaniem monarchini jest tak ogromne, że mogą je śledzić dzisiaj nawet 4 miliardy ludzi.

Jednym z gości na uroczystościach pogrzebowych królowej Elżbiety jest prezydent Andrzej Duda. Niestety, zdążył już zaliczyć kompromitującą wpadkę

Pogrzeb królowej Elżbiety – transmisja na żywo [WIDEO]

The funeral of Queen Elizabeth II - BBC News

logo Tu się dzieje