18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Koszmarna tragedia na pogrzebie. Wściekły rój zabił żałobników

20.11.2019  13:10
Koszmarna tragedia na pogrzebie. Wściekły rój zabił żałobników
Koszmarna tragedia na pogrzebie. Wściekły rój zabił żałobników Fot: East News

Pogrzeb jest zawsze uroczystością bardzo przykrą. Trudno sobie wyobrazić, jak czuje się rodzina, która podczas pochówku zmarłego przeżyła kolejną traumę.

Pogrzeb w wiosce Tangdu w Chinach skończył się tragicznie. Kiedy zgromadzeni na uroczystości żałobnicy opłakiwali zmarłego mężczyznę, zaatakował ich rój rozwścieczonych os.

Pogrzeb, który zakończył się tragicznie

Owady kąsały ludzi na ślepo i to doprowadziło do tragedii. Atak os skończył się śmiercią dla 3 mężczyzn z rodziny zmarłego - byli oni w wieku  60, 70 i 87 lat. Jeden z nich zmarł w wyniku wstrząsu anafilaktycznego, a dwaj kolejni odeszli w szpitalu.

W sieci pojawiło się przerażające nagranie, na którym widzi atakowanych przez wściekły rój os ludzi. Uczestnicy pogrzebu leżą na ziemi i krzyczą z bólu od zadawanych im użądleń. Na ich ciałach widać setki śladów po ukąszeniach.

W pobliżu miejsca, w którym odbywał się pogrzeb, strażacy odnaleźli gniazdo os. W tym momencie zostało już ono usunięte, ale śledczy i tak wciąż prowadzą w tej przerażającej sprawie śledztwo.

Przeczytaj więcej
Komentarze