18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Turbokombo

Polak w Holandii zabawiał się ze skrzynką na listy. Na komisariacie

05.02.2020  10:26
Polak w Holandii zabawiał się ze skrzynką na listy. Na komisariacie
Polak w Holandii zabawiał się ze skrzynką na listy. Na komisariacie Fot: Shutterstock

Szok w Venlo w Holandii. Policja aresztowała mężczyznę, który pojawił się na komisariacie, zdjął spodnie i zaczął publicznie używać przyrodzenia. To nie jest miła historia.

Informacje, które napłynęły do nas z Holandii, zadziwiają. Policja w Venlo ujęła lubieżnego mężczyznę, który postanowił uprawiać seks publicznie.

Gdyby tych informacji było mało, dodać należy, że mężczyzna, to Polak, a zatrzymano go na komisariacie policji. Tam, w korytarzu, uprawiał seks ze skrzynką na listy.

Mężczyzna został umieszczony w celi, ale to nie ostudziło jego chuci. Za kratkami nadal oddawał się seksualnym praktykom.

Szukał schronienia

Jak podają holenderskie media, Polak jest dobrze znany policji w Venlo. Wcześniej tego samego dnia zrobił rozróbę w supermarkecie. Był zatrzymywany za wandalizm, awanturował się z mundurowymi.

Podobno Polak specjalnie pojawił się na posterunku i łamał prawo na oczach policjantów - szukał schronienia, chciał być umieszczony w bezpiecznej, ciepłej celi.

Przeczytaj więcej
Komentarze