18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie robił sobie jaj

Złapali nagiego faceta w kurniku. Akcja z ptakiem

Wojciech Kozicki
12.11.2019  10:53
Nagi złodziej i akcja bez jaj - szok w kurniku!
Nagi złodziej i akcja bez jaj - szok w kurniku! Fot: Pixabay.com

Niezłe jaja w USA. Hodowca drobiu z Luizjany odkrył, że ktoś włamał się do jego kurnika. Wezwał policję, która odkryła tam… nagiego mężczyznę!

Włamanie w USAnagi mężczyzna wkradł się do kurnika w Luizjanie. Nie chciał kraść jajek ani dobierać się do kur, ale próbował za to gołymi rękami wyczyścić podłogę. Sumienie też miał nieczyste...

Policjanci zwrócili uwagę na jego rozszerzone źrenice i wszystko było już jasne. Zapytali włamywacza, czy brał narkotyki. Od razu przyznał się, że przedawkował metamfetaminę i nie stawiał oporu.

O kura! Będzie wysiadywał wyrok?

Okazało się, że nagi włamywacz to Jeffrey Falls. Wyznał, że miał halucynacje i poskarżył się też, że próbował rozmawiać z drzwiami swojego samochodu, ale te nie chciałby mu odpowiedzieć.

Żaden ptak w kurniku nie ucierpiał, ale teraz to Falls może odsiedzieć swoje. Postawiono mu zarzuty wtargnięcia na teren prywatny, spowodowania szkód i zakłócania spokoju. Sąd wyznaczył kaucję na 900 dolarów.

Przestępcy niskich lotów

Jak podaje independent.co.uk, to nie pierwszy taki przypadek w USA. W 2016 roku w stanie Georgia policja aresztowała dilera metamfetaminy chowającego się w kurniku i maskującego się ptakami. W 2018 roku w Arkansas funkcjonariusze znaleźli w jednym z kurników uzbrojonego mężczyznę. Czy za stresowanie ptaków powinni dostać w dziób?