18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

antyterroryści w akcji

Polka porwana w Holandii! Wciągnęli ją do samochodu

14.10.2019  21:30
Polka porwana w Holandii! Wciągnęli ją do samochodu
Polka porwana w Holandii! Wciągnęli ją do samochodu Fot: Sghutterstock

22-letnia Polka mieszkająca w Holandii, została porwana w nocy z piątku na sobotę. Uprowadzenie zlecił jej były partner mieszkający w Niemczech.

Porwanie w Holandii. 22-letnia Polka, mieszkająca na północy kraju, została wciągnięta do samochodu przez dwóch mężczyzn i uprowadzona. Porywacze grozili jej bronią. Już wiadomo, że przestępstwo zlecił mieszkający w Niemczech były partner kobiety.

W pościg za samochodem ruszyła poinformowana przez świadków policja. Kilkanaście godzin po uprowadzeniu, porywacze byli już w Niemczech. Tam - na autostradzie w Nadrenii Północnej Westfalii - dopadli ich niemieccy antyterroryści.

22-latka uwolniona

Polka została odbita z rąk porywaczy. Tymi okazali się Polak i Czech - obaj zostali aresztowani, a w czasie zatrzymania ponieśli niewielkie obrażenia. Zatrzymano także zleceniodawcę - niemiecka policja przeprowadziła nalot na dom Polaka w Bergheim.

Jak się okazuje, były partner kobiety nie mógł pogodzić się z rozstaniem i wyprowadzką 22-latki. Do powrotu i "ratowania" związku chciał zmusić ją siłą - zlecił porwanie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze