18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kara śmierci dla potwora

Zamordował rodzinę żony i dzieci. Zapadł wyrok

Wojciech Kozicki
12.10.2019  17:20
Morderca skazany w USA - kara śmierci dla potwora
Morderca skazany w USA - kara śmierci dla potwora Fot: Channel 2 News, KTUU.com

Ronald Lee Haskell to prawdziwy potwór z piekła rodem i morderca niczym z horrorów. Po rozwodzie nie umiał wybaczyć żonie, więc brutalnie zabił 6 osób z jej rodziny. Nie miał litości nawet dla dzieci.

Kara śmierci – sąd nie mógł w tym przypadku wymierzyć innego wyroku. Ronald Lee Haskell z Teksasu miał szansę na dożywocie, ale ława przysięgłych po 4-godzinnych obradach zdecydowała jednak, że dostanie śmiertelny zastrzyk.

Na nic zdały się tłumaczenia adwokatów bestii, że Haskell jest chory psychicznie. Próbowali przekonać wymiar sprawiedliwości, że 39-latek słyszał głosy w głowie, które kazały mu zabić 6 osób. Jego brat mówił nawet, że chociaż Haskell jest mordercą, to wciąż ma w sobie dobro.

Jak trzeba być bezdusznym i mściwym, żeby zamordować 4-latka? – pytał prokurator Kaylynn Williford.

Haskell w 2014 roku rozwiódł się z żoną, a ona wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania. Pojechał więc do jej rodziny w Houston, by ją odnaleźć, ale nikt nie powiedział mu, gdzie się ukrywał. Wtedy szaleniec zastrzelił 6 osób, w tym 4 dzieci (miały 13, 9, 7 i 4 lata)

Z masakry ocalało jedno dziecko – Cassidy Stay. Została potrzelona w głowę, ale udawała martwą i tylko dlatego przeżyła. Była też obecna na ogłoszeniu wyroku, który jak powiedziała mediom, jest dla niej satysfakcjonujący.

Przez ostatnie 5 lat chciałam wiedzieć czy żałujesz i co myślałeś, siedząc za kratami – zapytała potwora ocałała dziewczyna. Odpowiedział, że tylko bóg może mu pomóc. (CNN)

Przeczytaj więcej
Komentarze