18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Putin spali się ze wstydu

Pożar magazynu żywności w Rosji. Karma wraca?

Wojciech Kozicki
23.05.2022  13:10
Rosyjskie służby w ogniu krytyki. wybuchł kolejny pożar
Rosyjskie służby w ogniu krytyki. wybuchł kolejny pożar Fot: Shutterstock/Gil Corzo, LUKASZ SZCZEPANSKI/REPORTER/East News

Na szczęście Rosję dotykają kolejne nieszczęścia. Potwierdzono, że w weekend znów wybuchł wielki pożar na terenie Federacji Rosyjskiej. W miejscowości Kamienka spłonął magazyn z żywnością. Czy to wraca karma za skradzione ukraińskie zboże?

Kolejny wielki pożar w Rosji. Pojawiły się informacje, że w weekend w mieście Kamienka (700 km od granicy z Ukrainą) spłonął magazyn z żywnością. Był to magazyn, w którym składowano głównie nasiona słonecznika. Budynek został całkowicie zniszczony.

Znowu pożar w Rosji. Ukraińcu grillują Putina?

Oficjalna przyczyna pożaru magazynu w Rosji nie została ujawniona. Nieoficjalnie mówi się, że mogło dojść do awarii transformatora. Nie ma informacji o osobach rannych lub poszkodowanych.

To kolejny pożar w Rosji w ostatnich tygodniach. Kilka dni temu w obwodzie moskiewskim zapaliła się podstacja na terenie Centralnego Instytutu Aerohydrodynamicznego. Agencja RIA Novost pisała o ogniu w podstacji transformatorowej.

17 maja w miejscowości Bierdsk wybuchł pożar w fabryce tworzyw sztucznych. Nikt nie został ranny. Według ustaleń, ogień pojawił się w magazynie wyrobów z polietylenu na pierwszym piętrze budynku. Od początku roku Rosja zmaga się z gigantycznymi pożarami lasów. W tym roku objęły one obszar 270 tys. hektarów – podaje Radio ZET.

Pożar magazynu w Rosji [WIDEO]