Sytuacja się zaostrza

Premier Wielkiej Brytanii ma koronawirusa. Strach na wyspach

27.03.2020  13:34
Premier Wielkiej Brytanii ma koronawirusa. Strach na wyspach

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson ma koronawirusa. Polityk pozostaje odizolowany, a na Brytyjczyków pada coraz większy strach. 

Światem wstrząsnęła informacja, że premier Wielkiej Brytanii - Boris Johnson ma koronawirusa. Brytyjski polityk nie zamierza jednak zwalniać tempa, chociaż jest zakażony, planuje kierować pracami rządu za pomocą wideokonferencji. 

Premier Wielkiej Brytanii ma koronawirusa

COVID-19 szaleje na całym świecie i nikt nie może czuć się bezpieczny. Zarażają się zwykli ludzie, gwiazdy, celebryci i politycy. Nigdy nie wiadomo też, jaki przebieg będzie miała choroba. To zawsze jest zależne od organizmu danej jednostki.

Niemniej, kiedy choruje jakaś osoba publiczna, strach w obywatelach wzrasta. W Wielkiej Brytanii wyczuwalne jest duże napięcie, odkąd pojawiła się informacja o chorobie premiera - Borisa Johnsona.

W ciągu ostatnich 24 godzin miałem lekkie objawy zakażenia i wynik testu okazał się pozytywny. Obecnie się izoluję, jednak mimo infekcji będę dalej kierował rządem poprzez wideokonferencje. Razem na pewno sobie poradzimy 

- poinformował Johnson.

Zapewnił również, że nie zostawi rządu samego.

To obecnie najlepsze rozwiązanie, jednak dzięki nowoczesnym technologiom pozostaję w kontakcie z moimi doradcami i będziemy dalej walczyć z koronawirusem

- orzekł. 

Życzymy zdrowia!

Przeczytaj więcej
Komentarze