18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zapomniał o żonie?

Prezydent ma romans z miss?! Załatwił jej pracę w Sejmie

21.11.2019  20:45
Prezydent ma romans z miss?! Załatwił jej pracę w Sejmie
Prezydent ma romans z miss?! Załatwił jej pracę w Sejmie Fot: Instagram/by_vasilevich

Maria Wasilewicz ma 22 lata, tytuł miss kraju i wpływowego przyjaciela. Ptaszki ćwierkają, że znajomość z prezydentem to "coś więcej". Taki romans przystoi głowie państwa?

Prezydent i miss kraju. Kiedyś uznano by to za mezalians, dziś można by sytuację okrzyknąć seksskandalem. Ale nie oszukujmy się, nie w "tych" realiach. "Te realia" to dyktatura - prawdopodobnie ostatnia w Europie. Czego więc by pan Aleksander Łukaszenka nie zrobił, to i tak, oficjalnie robi dobrze.

Ale zacznijmy od początku. W 2018 roku miss Białorusi została młodziutka Maria Wasilewicz. Nie minęło wiele czasu, a pani, choć bez żadnego doświadczenia i umiejętności, (w ostatnią niedzielę) dostała się do białoruskiego Sejmu. Wybory jak zawsze niewiele miały wspólnego z demokratycznymi (Łukaszenka dzierży władzę od 1994 roku i nikt nie ma wątpliwości, że z wolnością na Białorusi krucho), więc wyszły w nich piękne kwiatki. Jednym z nich jest właśnie pani Marysia, która przez ostatnie miesiące na krok nie odstępowała prezydenta.

Prezydent lubuje się modelkach

Ze starszym od siebie o 43 lata dyktatorem, Wasilewicz pojawiała się na licznych uroczystościach, meczach hokejowych, festiwalach, a nawet Mistrzostwach Świata w piłce nożnej - podaje "The Times". 

Czy pani Maria i pan Aleksander mają romans? Ptaszki ćwierkają, ćwierka też główna zainteresowana. Stanowczo zaprzecza medialnym doniesieniom, twierdząc, że nikomu już nie można wierzyć.

Komu mamy ufać, jeśli nawet gazeta o światowej renomie pozwala sobie na publikację kłamstw? Czy to jest profesjonalne dziennikarstwo?

- napisała na Instagramie.

A tak na marginesie... Prezydent-dyktator z Białorusi ma żonę, ale od lat z nią nie żyje. Dawna wybranka serca Łukaszenki mieszka gdzieś z dala od męża, na białoruskiej wiosce i otoczona przez mundurowych nie ma kontaktu ze światem. Tymczasem od 25 lat pan Łukaszenka co raz widywany jest z kolejną, nową miss kraju.

Przeczytaj więcej
Komentarze