18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stało się

Przełomowe wiadomości o księciu Filipie. Monarchia zamarła

16.03.2021  21:39
Książę Filip wraca do domu
Książę Filip wraca do domu Fot: STEVE PARSONS/AFP/East News

Książę Filip po miesiącu spędzonym w szpitalu w końcu wraca na łono rodziny. 99-letni monarcha wygląda na osłabionego, ale wszyscy mają nadzieję na jego rychłe wyzdrowienie. Już niedługo książę Edynburga będzie obchodził swoje setne urodziny.

Książę Filip przez długie lata uznawany był za monarchę z żelaznym zdrowiem. Niestety, 99-latka niedawno dopadła tajemnicza infekcja, o której Pałac Buckingham milczy. Przez swoje coraz gorsze samopoczucie, monarcha trafił do szpitala na miesiąc.

W międzyczasie konieczne było nawet przeniesienie go do innej placówki. Przerażeni Brytyjczycy natychmiast zaczęli przygotowywać się na najgorsze i obawiali się już przede wszystkim o królową Elżbietę II, która jest bardzo z mężem zżyta i z całą pewnością przeżywała istny dramat. Była to zdecydowanie najdłuższa hospitalizacja w życiu monarchy. Teraz jednak nastąpił wyczekiwany przełom.

Książę Filip wraca do domu

Książę Filip po miesięcznej hospitalizacji w końcu wrócił do domu. Czujni fotoreporterzy zrobili mu zdjęcia, kiedy wracał do pałacu. Niestety, 99-latek wyglądał na nich bardzo źle, dlatego jego poddani dalej są w dużym stresie.

Oczywiście, wiek oraz długie leczenie robią swoje - z tej przyczyny książę Filip nie wygląda już ani młodo, ani zdrowo, ani nawet witalnie. Zmartwień z całą pewnością dokłada mu sytuacja z jego wnukiem, księciem Harrym, który wraz z żoną o wielkich ambicjach, opuścił szeregi rodziny królewskiej.

Monarchia zamarła na długi czas, ale miejmy nadzieję, ze wraz z powrotem księcia Filipa do pałacu - wszystko zacznie się układać. W czerwcu monarcha będzie obchodził swoje setne urodziny. Już teraz życzymy mu wszystkiego najlepszego i liczymy, że wróci jeszcze do formy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze