18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Jąkał się i sapał"

Przemówienie Putina. Widać jak bardzo jest chory

28.04.2022  19:41
Putin chory? Przegrywa z Ukrainą, przegrywa z chorobą
Putin chory? Przegrywa z Ukrainą, przegrywa z chorobą Fot: Shutterstock/Harold Escalona

Na co chory jest Władimir Putin? W Rosji opublikowano wideo z jego kolejnym publicznym wystąpieniem. Objawy poważne choroby wydają się coraz wyraźniejsze. Czy zbrodniarz z Kremla jest już na ostatniej prostej?

Kolejne pogłoski o dramatycznym stanie zdrowia Władimira Putina. Prezydent Federacji Rosyjskiej pojawił się na posiedzeniu Rady Ustawodawców w środę 27 kwietnia. Wygłosił przemowę na temat wojny w Ukrainie i jak zwykle groził Zachodowi bronią nuklearną. Eksperci analizują materiały wideo i twierdzą, że choroba zbrodniarza coraz bardziej daje o sobie znać. Niedawno opublikowano nagranie z cerkwi, na którym był w kiepskim stanie. Teraz, na szczęście, jest z nim jeszcze gorzej.

Chory Putin. Czy zbliża się koniec zbrodniarza?

Jak widać na wideo, Putin ma opuchniętą twarz. Miał też problemy z mówieniem, wydawał się bardzo zmęczony. Na pewno nie był to efekt całonocnego opijania zwycięstw Rosjan na terytorium Ukrainy…

Na wcześniejszych nagraniach widać było jak drżą mu ręce, co wywołało podejrzenia, że Putin ma chorobę Parkinsona. Niektórzy twierdzą, że jest chory na raka.

W trakcie przemówienia wielokrotnie się męczył i sapał. Zauważono także, że momentami się jąka – podaje Onet.pl.

Przemówienie Putina. Przegrywa wojnę z chorobą? [WIDEO]