18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna wiadomość

Przewidział datę śmierci królowej. Wie kiedy umrze Karol

16.09.2022  10:55
Król Karol przy trumnie królowej Elżbiety II
Król Karol przy trumnie królowej Elżbiety II Fot: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Mężczyzna trafnie przewidział datę śmierci królowej Elżbiety. Gdy stał się sławny, ukrył swoje konto, zanim zawiesił je Twitter. W jego viralowym poście widniała też data śmierci króla Karola.

Niejaki Logan Smith opublikował na swoim koncie na Twitterze post, w którym stwierdził, że królowa Elżbieta II umrze 8 września 2022 roku. Jak wiemy, jego prognoza okazała się poprawna. To jednak nie koniec przewidywań. Tuż pod datą śmierci królowej znalazła się przepowiednia dotycząca króla Karola III. Według Smitha król umrze 28 marca 2026 roku.

Tweet stał się sensacją po śmierci królowej i obiegł cały Internet. Gdy Smith stał się sławny, zmienił ustawienia konta na prywatne, lecz nie ustrzegło go to przed administracją Twittera – jego konto, z niejasnych przyczyn, zostało zawieszone.

TikTok w szoku

Oczywiście w Internecie nic nie ginie. Gdy post zniknął z Twittera, zaczął robić rundki po TikToku, gdzie oszołomieni użytkownicy zaczęli już martwić się o stan zdrowia króla Karola. Drugie życie otrzymał w nagraniu użytkowniczki Hailey – filmik obejrzano około 3,8 mln razy. Tiktokerka napisała: „Niech Logan spoczywa w pokoju, wiem, że Brytyjczycy idą po niego” oraz „Zaznacz w kalendarzu [28 marca] 2026, otwieramy butelki dla Diany”.

Król Karol III wstąpił na tron w wieku 73 lat, po śmierci jego 96-letniej matki. Wiele osób nie spodziewa się, żeby dążył tak sędziwego wieku, jak królowa Elżbieta II. Jeden z użytkowników skomentował pod filmikiem Hailey: „Czuję, że król Karol będzie miał krótkie panowanie, 5-10 lat”. Jeśli ziści się kolejna przepowiednia Logana Smitha, twitterowego jasnowidza, król Karol będzie rządził zaledwie około trzy i pół roku.

Czytaj także