18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawniono co się stało

Przyczyna śmierci Ivany Trump. "Nie z przyczyn naturalnych"

Wojciech Kozicki
16.07.2022  13:43
Przyczyna śmierci żony Trumpa. Ujawniono nowe informacje o śmierci Ivany Trump
Przyczyna śmierci żony Trumpa. Ujawniono nowe informacje o śmierci Ivany Trump Fot: ohn Barrett/PHOTOlink/Everett Collection (Donald Trump Ivana Trump Ivanka Trump4738)/

Ivana Trump nie żyje. Ujawniono, że przyczyna śmierci nie była naturalna. Była żona prezydenta USA Donalda Trumpa odniosła śmiertelne obrażenia w wypadku. Upublicznione nowe informacje o tragicznej śmierci.

Nie żyje Ivana Trump, czyli była pierwsza żona Donalda Trumpa. Policyjni biegli ustali, że 73-letnia kobieta poniosła śmierć w wypadku „po doznaniu urazów w obrębie tułowia”. Wcześniej wiadomo było jedynie, że została znaleziona martwa w pobliżu schodów swojego mieszkania w Nowym Jorku przy Central Parku.

Nie żyje Ivana Trump. Podano przyczynę śmierci żony Trumpa

Policja zdementowała plotki, że w śmierć pierwszej żony Donalda Trumpa były zamieszane osoby trzecie.

Ekspert medyczny ustalił, że przyczyną jej śmierci był wypadek spowodowany tępym uderzeniem w tułów. Po wydaniu tego oświadczenia OCME nie będzie dalej komentować śledztwa - podało Biura Głównego Egzaminatora Medycznego w Nowym Jorku (OCME).

Donald Trump wziął ślub z Ivaną w 1977 roku. Rozwiedli się w 1992 roku. Mieli troje dzieci: Donalda Jr., Ivankę i Erica. Byłe prezydent pożegnał Ivanę jako „cudowną, piękną i niesamowitą kobietę, która prowadziła wspaniałe i inspirujące życie".