18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Terroryści nie zacierają śladów?

Śmierć szefa ISIS. Zdradziły go własne majtki

30.10.2019  12:00
Przywódca ISIS zabity. Zdradziły go brudne gacie
Przywódca ISIS zabity. Zdradziły go brudne gacie Fot: Facebook

Przywódca ISIS Abu Bakr al-Baghdadi został namierzony przez siły amerykańskie. Okazuje się, że lidera Państwa Islamskiego zdradziły jego własne majtki.

Prezydent USA Donald Trump 27 października pochwalił się, że „zeszłej nocy USA wymierzyło sprawiedliwość najgorszemu terroryście na świecie”, a przywódca ISIS Abu Bakr al-Baghdadi „zginął jak pies i świat jest bezpieczniejszy”. Terrorysta został namierzony i zlikwidowany w północno-zachodniej Syrii. Zgubiły go gacie.

Nie zginął jak bohater, zginął jak tchórz. Zginął w tunelu bez wyjścia, skamląc, płacząc i krzycząc przez cały czas, zabierając ze sobą trójkę dzieci. Całe miejsce zostało wcześniej oczyszczone, a bojownicy poddali się albo zostali zabici. Wyprowadzono jedenaścioro małych dzieci, żadne z nich nie zostało ranne. W tunelu pozostał tylko Baghdadi, który zabrał ze sobą trójkę swoich małych dzieci. Prowadził je na pewną śmierć. Dobiegł do końca tunelu, goniony przez nasze psy. Tam zdetonował pas  szahida, zabijając siebie i trójkę dzieci. Jego ciało zostało rozerwane przez wybuch – oświadczył Donald Trump. (Wprost.pl)

Tymczasem Syryjskie Siły Demokratyczne chwalą się, że to Kurdowie przyczynili się do zabicia szefa Państwa Islamskiego. Mieli oni umieścić szpiega w jego najbliższym otoczeniu. Ukradł on terroryście majtki, z których pobrano materiał DNA i potwierdzono, że należały do przywódcy ISIS. Kurdowie twierdzą, że później doprowadzili amerykańskich żołnierzy do kryjówki potwora.

Abu Bakr al-Baghdadi nie żyje, ale to nie oznacza, że ISIS jest w rozsypce i to koniec wojny. Media donoszą, że jego miejsce zajął oficer armii Saddama Husajna Abdullah Kardasz. Nazywany jest „niszczycielem” i „profesorem”, który wcześniej działał w Al-Kaidzie. Niektórzy twierdzą, że był Szefem Państwa Islamskiego już od dawna, a Baghdadi pełnił jedynie funkcję reprezentacyjną.

Czy nowy szef terrorystów wyciągnie wnioski z porażki swojego poprzednika i przestanie nosić majtki? Na pewno członkowie ISIS muszą nauczyć się lepiej zacierać ślady...

Przeczytaj więcej
Komentarze