18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sensacyjne newsy

Putin ŚMIERTELNIE CHORY?! Szukają zastępcy

02.05.2022  13:31
Władimir Putin jest ŚMIERTELNIE CHORY?!
Władimir Putin jest ŚMIERTELNIE CHORY?! Fot: AP/Associated Press/East News

Władimir Putin jest śmiertelnie chory i wkrótce straci kontrolę nad wywołanym przez siebie konfliktem zbrojnym?! Najnowsze doniesienia są sensacyjne. Rosjanie już rozpoczęli szukanie następcy?

Władimir Putin jest śmiertelnie chory i niedługo jego osoba zniknie ze światowej polityki? Według najnowszych doniesień prezydent Rosji odpowiedzialny za rozpoczęcie wojny w Ukrainie, potrzebuje pilnej pomocy lekarskiej. 

Władimir Putin straci kontrolę nad poczynaniami swoich wojsk w Ukrainie?! Według brytyjskiego portalu Daily Mail przywódca Kremla, który jest chory na nowotwór, w najbliższych dniach ma przejść operację. Informator tabloidu przekazał, kto przejmie nadzór nad rosyjską armią. Czy to pełnoprawny następca dyktatora?

Władimir Putin jest ŚMIERTELNIE CHORY?!

Władimir Putin pozuje na żelaznego i niezniszczalnego człowieka, ale prawda jest taka, że to już 70-letni senior, którego zdrowie może poważnie szwankować. Tak właśnie podobno jest. Przywódca Rosji ma cierpieć na raka żołądka i pilnie potrzebować operacji.

Zabieg był zaplanowany na koniec kwietnia, ale prezydent przełożył go na późniejszy termin z powodu trwającej inwazji na Ukrainę. Według anonimowego informatora z Kremla, który opisał sytuację na kanale "General SVR" na Telegramie, operacja ma się odbyć już po 9 maja, obchodzonym w Rosji jako Dzień Zwycięstwa.

Kto w tym czasie przejmie dowództwo nad rosyjską armią dopuszczającą się rzeczy straszliwych w Ukrainie? Daily Mail podaje, że rosyjskimi wojskami pokieruje sekretarz Rady Bezpieczeństwa i były szef FSB Mikołaj Patruszew. Takie posunięcie byłoby zaskakujące - donosi tabloid - ponieważ zgodnie z konstytucją władza powinna przejść w ręce premiera Michaiła Miszustina.

Mimo to, gdyby stan zdrowia Putina gwałtownie się pogorszył, władza nad całym krajem również przejdzie w ręce Patruszewa. To podobno on był odpowiedzialny za przekonanie prezydenta, że w Ukrainie roi się od neonazistów.

Od wielu tygodni pojawiają się informacje o złym stanie zdrowia Władimira Putina. Poza rakiem żołądka ma on cierpieć na chorobę Parkinsona, która staje się coraz bardziej widoczna.

Od ponad miesiąca lekarze prowadzący nie są w stanie przekonać Putina do zmiany leków tłumiących objawy choroby Parkinsona, ponieważ stare nie dają już pożądanego efektu, a prezydent po prostu boi się eksperymentować z nowymi

- czytamy.

Myślicie, że wszystkie te doniesienia się potwierdzą?

logo Tu się dzieje