18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zareagował jak psychopata

Putin ojcem? Jego kochanka jest w ciąży

Wojciech Kozicki
11.07.2022  14:44
Putin zostanie ojcem? Jego kochanka Alina Kabajewa jest w ciąży

Władimir Putin jest chory, umiera na raka, to jego ostatnie dni i śmierć nastąpi lada moment – ujawniają kolejni szpiedzy, dyplomaci i przedstawiciele mediów. Tymczasem General SVR ujawnia, że prezydent Rosji może zostać jeszcze ojcem, bo kochanka Putina Alina Kabajewa jest w ciąży.

Władimir Putin umiera i to są jego ostatnie dni, a przed śmiercią może zniszczyć Ukrainę – ujawnił były dyplomata na łamach Deutsche Welle. Chce zostawić po sobie „spuściznę i dziedzictwo”, ale być może nie będzie to jedynie śmierć, lecz także nowe życie. Profil w mediach społecznościowych Służby Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej (SWR), którego autorzy podają się za byłych agentów rosyjskich służb, ujawnił, że kochanka Putina Alina Kabajewa jest znowu w ciąży. Czy to zbrodniczy prezydent Rosji jest ojcem dziecka? Wiadomo również, że Kabajewa urodzi dziewczynkę.

Putin znowu ojcem? Alina Kabajewa w ciąży

Plotki o romansie Putina z byłą gimnastyczką Kabajewą krążą od wielu lat, z rosyjski zbrodniarz oczywiście wszystkiemu zaprzecza. Jak podaje „The Sun”, na aktualną ciążę Aliny kremlowska bestia zareagowała w zaskakujący sposób. Dyktator zadowolony nie jest.

Mam już dość dzieci, a córek miałem już dość dawno temu – powiedział Putin, gdy dowiedział się o ciąży. („The Sun”).

„Super Express” przypomina, że pierwsze doniesienia o romansie Putina z Kabajewą pojawiły się w 2008 roku na łamach "Moskowskij Korespondent". Gazeta natychmiast została za te informacje zamknięta, ale rosyjskim służbom nie udało się wyciszyć sprawy. „Page Six” podaje, że Kabajewa w ostatnich latach miała urodzić Putinowi aż czwórkę dzieci.” Sonntagszeitung" wyśledził z kolei, że Alina Kabajewa ma z Putinem jednak tylko dwóch synów w wieku 3 i 7 lat.

Kabajewa nazywana jest "najbardziej rozciągniętą kobietą w Rosji".

logo Tu się dzieje