18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnili plany Rosji. Wiemy KIEDY!

Wojna! Putin podjął decyzję

11.02.2022  21:41
Ujawnili plany Putina. Kiedy zacznie się inwazja na Ukrainę?
Ujawnili plany Putina. Kiedy zacznie się inwazja na Ukrainę? Fot: PEDRO UGARTE/AFP/East News, Sergey Guneev/SPUTNIK Russia/East News

Będzie wojna? Okazuje się, że Putin już zdecydował, czy zaatakuje Ukrainę i padła nawet data wybuchu nowej wojny w Europie. PBS ujawnia nowe informacje o planach Rosji wobec Ukrainy. Zacznie się od bombardowania, a skończy na obozach koncentracyjnych?

A więcej wojna. Prezydent Rosji Władimir Putin zdecydował już, że nastąpi atak na Ukrainę. Informację ujawniło PBS, powołując się na źródła wśród amerykańskich urzędników. Co gorsza, wojna ma rozpocząć się już w przyszłym tygodniu. Tymczasem Warszawa już jest na celowniku i może w kilka minut zniknąć od uderzenia pocisków hipersonicznych.

Ujawni plany Putina. Kiedy nastąpi atak Rosji na Ukrainę?

Nick Schifrin z PBS ujawnił, że Rosja rozpocznie „krwawą i przerażającą kampanię”. Jej początkiem będą intensywne 2 dni bombardowania, a później nastąpi inwazja. Tymczasem Biden ostrzega, że III wojna światowa może zacząć się w każdej chwili i prosi amerykańskich obywateli o ewakuację z Ukrainy. Podobny komunikat wydały też ambasady Japonii, Holandii i Wielkiej Brytanii, a Waszyngton chce wycofać swoich pracowników z misji obserwacyjnej na Ukrainie, prowadzonej przez Organizację Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE). Sekretarz stanu USA Antony Blinken powiedział dziś, że rosyjska napaść na Ukrainę może zdarzyć się w każdym momencie, nawet mimo trwania igrzysk olimpijskich.

Rosyjska inwazja na Ukrainę może rozpocząć się w każdym momencie, nawet mimo trwania igrzysk olimpijskich - informuje korespondent RMF FM w Waszyngtonie, Paweł Żuchowski.

Co gorsza, ujawniono również jaki dokładnie plan ma Putin wobec Ukrainy. Mowa jest o krwawej okupacji, masakrach cywilów i obozach koncentracyjnych.

Urzędnicy amerykańscy przewidują przerażającą, krwawą kampanię, która rozpocznie się od dwóch dni bombardowania z powietrza i wojny elektronicznej, po której nastąpi inwazja, której możliwym celem jest zmiana reżimu – ujawnił na Twitterze Nick Schifrin, korespondent PBS przy Pentagonie.
Rosja ma wszelkie zasoby, by przeprowadzić wielką akcję wojskową. Prawdopodobnie dojdzie do szybkiego przejęcia Kijowa. Rosja szuka tylko pretekstu, by uzasadnić rozpoczęcie inwazji – ostrzega doradca ds. bezpieczeństwa narodowego USA Jake Sullivan

logo Tu się dzieje