18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące

Putin tworzy MŁODZIEŻÓWKĘ! Rekrutują nawet 6-latków

09.06.2022  20:21
Putin tworzy w Rosji "młodzieżówkę"
Putin tworzy w Rosji "młodzieżówkę" Fot: MONEY SHARMA/AFP/East News

Rosja nie cofnie się przed niczym, by zawładnąć światem? Władimir Putin wzorem swoich poprzedników z czasów ZSRR tworzy już młodzieżówkę. Do czego to doprowadzi?

Rosja wywołała krwawą i brutalną wojnę w Ukrainie i nie okazuje żadnej skruchy. Wygląda na to, że dalej za wszelką cenę kraj Władimira Putina będzie realizował cele, które postawił przed nim prezydent.

Putin tworzy w Rosji "młodzieżówkę"

Aby odnieść sukces na długie lata, trzeba zacząć od najmłodszych. Władimir Putin doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego Rosyjska Duma w miniony wtorek przyjęła projekt ustawy o utworzeniu w Rosji nowej organizacji patriotycznej, przeznaczonej dla dzieci i młodzieży. 

Nie wiadomo, czy przystąpienie do "Wielkiej Zmiany" będzie dobrowolne, wiadomo za to, że dołączyć do niej mogą nawet 6-latki i będą się tam uczyć "tradycyjnych rosyjskich wartości" i patriotyzmu. Mamy wrażenie, że w ten sposób Władimir Putin chce sobie wychować grono następców.

Za czasów ZSRR takie organizacje również były tworzone i nie sposób nie zauważyć, że teraz Władimir Putin próbuje kontynuować strategie, w których sam wyrastał. Szacuje się, że do nowo powstającej "Wielkiej Zmiany" może dołączyć nawet 20 mln młodych Rosjan.

W ten sposób Putin ukształtuje młode umysły zgodnie z własnym upodobaniem?

Czytaj także