18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec potwora

Putin umiera? Ujawnili jego potworną chorobę

Wojciech Kozicki
02.11.2022  11:11
Putin umiera? Daily Mail: rak trzustki, rak prostaty, Parkinson
Putin umiera? Daily Mail: rak trzustki, rak prostaty, Parkinson Fot: Shutterstock/Gil Corzo

Władimir Putin śmiertelnie chory i wkrótce czeka go śmierć w męczarniach? Wyciekły nowe informacje o stanie zdrowia Putina. Mamy dobre wiadomości, jest z nim źle. Co dokładnie dzieje się z krwawym kremlowskim zbrodniarzem?

Na co chory jest Władimir Putin? Od miesięcy słyszymy kolejne plotki i doniesienia o jego chorobach i krytycznym stanie, a dziad piekielny dalej dycha. Być może jednak lada moment wreszcie trafi do piekła i na całym świecie wystrzelą korki od szampana. Jak wynika z materiałów szpiegowskich ujawnionych przez „Daily Mail” i „The Sun”, prezydent Rosji zmaga się ze wczesnym stadium choroby Parkinsona, a do tego cierpi na raka trzustki i prostaty.

Na co jest chory Putin? Śmierć dyktatora coraz bliżej

Brytyjska prasa ujawnia, że zbrodniarz jest „nafaszerowany sterydami”, co potwierdzać mają informatorzy z rosyjskich służb bezpieczeństwa blisko związanych z Kremlem. Rak trzustki ma się rozprzestrzeniać, a choroba Parkinsona postępuje, co rosyjskie służby starają się ukryć.

"The Sun" cytuje także słowa Walerija Sołowieja, byłego profesora w moskiewskim Instytucie Stosunków Międzynarodowych. Wynika z nich, że 70-letni potwór jest w coraz gorszej kondycji psychicznej i fizycznej, co ma wpływ na podejmowane przez niego decyzje. Eksperci analizujący zdjęcia i nagrania wideo z Putin potwierdzają, że widoczne są objawy licznych chorób.

Putin jest regularnie faszerowany wszelkiego rodzaju ciężkimi sterydami i innowacyjnymi zastrzykami przeciwbólowymi, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się raka trzustki, który niedawno został zdiagnozowany. Powoduje to nie tylko duży ból, Putin ma także opuchniętą twarz i cierpi na inne skutki uboczne, w tym zaniki pamięci – ujawniono fragment tajnego dokumentu.
Czytaj także