18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mówi o "agresji NATO"

Putin ZAATAKUJE ATOMEM?!

27.02.2022  15:07
Władimir Putin wydał oświadczenie o "agresji NATO"
Władimir Putin wydał oświadczenie o "agresji NATO" Fot: Angelika von Stocki/FaceToFace/REPORTER/Reporter

Władimir Putin wydał oświadczenie w jednej z rosyjskich telewizji. Jego słowa mogą niepokoić przede wszystkim przywódców państw NATO. Prezydent Rosji nie cofnie się przed niczym i sięgnie po broń atomową?

Władimir Putin postanowił przemówić do swoich obywateli i walczących w Ukrainie. Wojsko rosyjskie ponosi wielkie straty, a państwa zachodnie zmobilizowały się i na wiele sposobów pomagają zaatakowanej Ukrainie.

Władimir Putin mówi o broni jądrowej

Po czterech dniach walk, w których wojsko rosyjskie nie odniosło wielkich sukcesów, przyszedł czas na przemówienie przywódcy. Jak się okazuje, Władimir Putin czuje się... zagrożony przez państwa NATO! Mówi również o broni jądrowej...

Władimir Putin oznajmił swoim podwładnym, że nakazał ministrowi obrony Siergiejowi Szojgu postawienie sił odstraszania w stan gotowości bojowej po "agresywnych komunikatach" głównych państw NATO.

Jak widzicie, zachodnie kraje nie tylko podejmują wrogie kroki przeciw naszemu krajowi w wymiarze ekonomicznym - mam na myśli nielegalne sankcje, o których wszyscy wiedzą - ale też najwyższej rangi urzędnicy krajów NATO pozwalają sobie na wypowiadanie agresywnych stwierdzeń dotyczących naszego kraju

- powiedział Putin w państwowej telewizji.

Myślicie, że w najgorszym momencie przywódca Rosji nie zawaha się przed krokami, które mogą raz na zawsze zniszczyć otaczający nas świat?

Czytaj także