18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rosyjskie potwory

Putinowcy GWAŁCILI 11-latka na oczach matki. "To czyste zło"

12.05.2022  19:48
Rosjanie gwałcili 11-latka
Rosjanie gwałcili 11-latka Fot: iphotosmile/Shutterstock

Grupa rosyjskich żołnierzy gwałciła 11-letniego chłopca na oczach jego matki. Po przeżytej traumie nastolatek przestał mówić. Ze swoimi bliskimi porozumiewa się za pomocą rysunków. Na wyrażenie okrucieństwa Rosjan brakuje nawet słów...

Rada Praw Człowieka w Genewie zajmuje się dokumentowaniem kolejnych zbrodni dokonywanych przez rosyjskich okupantów w Ukrainie. Chodzi m.in. o gwałty żołnierzy na Ukrainkach, a także wykorzystywanie seksualne nieletnich i mężczyzn.

11-latek zgwałcony przez Rosjan

O przypadkach przemocy seksualnej stosowanej przez Rosjan w Ukrainie opowiadała ostatnio tamtejsza wiceminister MSZ Emine Dżaparowa. Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Rady Praw Człowieka zarzuciła Rosji dokonanie "najbardziej makabrycznych naruszeń praw człowieka na kontynencie europejskim od dziesięcioleci".

Tortury i uprowadzenia, przemoc seksualna i przemoc ze względu na płeć; lista zbrodni Rosji jest nieskończona. To było 10 tygodni czystej grozy dla mieszkańców mojego kraju - mówiła Dżaparowa.

Następnie Emine Dżaparowa podzieliła się makabryczną historią 11-letniego chłopca. Po pokazaniu obrazka przedstawiającego czarne linie poinformowała, że jest to rysunek należący do dziecka, które zostało zgwałcone przez Rosjan na oczach matki. Od tamtej pory nastolatek nie mówi, komunikując się tylko za pomocą rysunków.

Tylko świat solidarny z narodem ukraińskim może pokonać to czyste zło - podkreśliła polityk.

Podczas ostatniego posiedzenia Rady Praw Człowieka członkowie przegłosowali rezolucję, dzięki której możliwe będzie wszczęcie postępowania ws. Zbrodni popełnianych przez rosyjskich żołnierzy w obwodzie kijowskim. Swój sprzeciw zgłosiły jedynie Chiny oraz Erytrea.

Czytaj także