18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wystrzelono rakiety

ROSYJSKA MIEJSCOWOŚĆ ZBOMBARDOWANA! Płoną domy

14.04.2022  15:32
Rosyjska wieś ostrzelana. Płoną domy
Rosyjska wieś ostrzelana. Płoną domy Fot: Giorgi Revishvili/Twitter

Sensacyjne doniesienia z Rosji. W czwartek ostrzelana została miejscowość Klimowo w obwodzie briańskim. Rosjanie o atak oskarżają Ukraińców.

Klimowo w Rosji zostało zbombardowane. Płoną domy mieszkalne - podaje w czwartek Sky News, powołując się na na słowa gubernatora obwodu briańskiego. Brytyjczycy zaznaczają, że nie są w stanie potwierdzić przekazanych przez Rosjan informacji.

Obwód briański bezpośrednio graniczy z  ukraińskim obwodem czernihowskim. Wojska rosyjskie wycofały się z tych terenów i przeniosły w na wschód Ukrainy. Teraz Rosja informuje, że Ukraińcy zaatakowali ich teren.

Rosyjska miejscowość zbombardowana. Przez kogo?

Jak donosi gubernator obwodu briańskiego Aleksander Bogomaz, ukraińska armia miała wystrzelić w stronę Klimowa rakiety. Te spadły ponoć między innymi na domy mieszkalne.

Dzisiaj wieś Klimowo znalazła się pod ostrzałem ukraińskich sił zbrojnych. W wyniku ostrzału zniszczone zostały dwa budynki mieszkalne, a wśród mieszkańców były ofiary

- napisał polityk na Telegramie.

Czy w Rosji naprawdę doszło do ataku? A jeśli tak, to kto zaatakował? Wywiad Ukrainy od kilku dni ostrzega prze prowokacjami Kremla, który planuje dokonać ataków terrorystycznych na własnym terytorium. Cel? Przekonać Rosjan o słuszności wojny i podsycić nienawiść do Ukraińców. Władze Ukrainy zaprzeczają, by to ich siły zbombardowały Klimowo.

logo Tu się dzieje