18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

komu podpadł?

ROSYJSKI MILIARDER ZASZTYLETOWANY. Zabili też całą jego rodzinę

24.03.2022  13:06
Rosyjski miliarder zamordowany
Rosyjski miliarder zamordowany Fot: VKontakte

Nie żyje rosyjski miliarder Wasilij Mielnikow. Mężczyzna był właścicielem koncernu farmaceutycznego Medstom. Sprawcy zamordowali biznesmena i całą jego rodzinę.

Wstrząsające informacje o śmierci rosyjskiego bogacza. Wasilij Mielnikow, jego żona i dwoje dzieci (4 i 10 lat) zostali brutalnie zamordowani w swoim domu. Ciała rankiem znalazła niania dzieci.

O śmierci biznesmena informuje agencja NEXTA, informację o zbrodni podała też rosyjska gazeta prokremlowska "Komsomolskaja Prawda". Wasilij Mielnikow został zamordowany w domu w Niżnym Nowogrodzie. W budynku znaleziono także ciała 41-letniej żony oraz dwójki dzieci. Wszyscy zostali zasztyletowani. - Nie wyklucza się, że było to zabójstwo na zlecenie - podaje NEXTA.

Miliarder zamordowany

Komsomolskaja Prawda donosi, że ciała znaleziono 23 marca o poranku, na miejscu pracę rozpoczęli śledczy. Wedle wstępnych ustaleń nie znaleziono żadnych śladów wtargnięcie do domu miliardera. Mimo to śledczy twierdzą, że doszło do mordu.

Nie znaleziono żadnych śladów świadczących o tym, że do mieszkania dostały się osoby nieupoważnione. W wyniku oględzin ciał zmarłych stwierdzono rany zadane nożem. Ponadto odzyskano noże, którymi rzekomo zabito ofiary

- podał w portalu VKontakte Komitet Śledczy Rosji.