18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nieciekawa sytuacja

Kobra ukąsiła turystę w interes. Wszystko zaczęło gnić

09.11.2021  16:42
Pechowy turysta zwijał się z bólu
Pechowy turysta zwijał się z bólu Fot: Kurit afshen/Shutterstok

Wycieczka połączona z safari w RPA skończyła się wyjątkowo boleśnie dla 47-letniego turysty z Holandii. Mężczyznę podczas wizyty w toalecie ukąsił w krocze niezwykle rzadki wąż. Trujący jad szybko rozprzestrzenił się po organizmie, siejąc wielkie spustoszenie.

Mężczyzna podczas wakacji w RPA został ukąszony prosto w kuśkę przez jadowitą kobrę, która schowała się w muszli klozetowej. Ze względu na to, że miejsce zdarzenia znajdowało się z dala od cywilizacji, na przylot helikoptera, zwijający się z bólu turysta, musiał czekać aż 3 godziny.

Podczas oczekiwania penis pechowego Holendra zaczął przeraźliwie boleć i puchnąć, natomiast rozprzestrzeniające się po organizmie toksyny doprowadziły do wymiotów oraz bólów brzucha.

W momencie przyjęcia do szpitala penis i moszna były spuchnięte, ciemnofioletowe i bolesne. Z dokumentacji medycznej wynika, że zdiagnozowana została martwica moszny, a pacjentowi podano wiele dawek surowicy nieprzypisanej do konkretnego gatunku węża, a także antybiotyki o szerokim spektrum działania - informuje New York Post.

Na miejscu lekarze przyznali, że 46-latek jest pierwszym pacjentem na świecie, którego kobra ugryzła w fallusa. Nie było jednak czasu na świętowanie i robienie pamiątkowych selfie, gdyż stan mężczyzny pogarszał się z minuty na minutę.

Kobra zaatakowała prącie 47-latka

Dużej pracy chirurgów wymagała zarówno moszna, jak i prącie pacjenta. Według informacji przekazanych przez czasopismo NYP lekarze wykonali zabieg "chirurgicznego opracowania rany prącia, z rozległą resekcją martwej tkanki, rozciągającej się od ciała gąbczastego po napletek".

Na penisie Holendra umieszczono też skórę przeszczepioną wcześniej z pachwiny. Po zakończonym leczeniu pacjent wrócił do zdrowia.