18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Diabeł jej nie wpuścił

Chora na raka zabiła dziecko. Chciała uciec do piekła

Wojciech Kozicki
21.01.2020  16:43
Rosjanka chciała się zabić, ale nawet w piekle nie chcieli takiego potwora?
Rosjanka chciała się zabić, ale nawet w piekle nie chcieli takiego potwora? Fot: Facebook

Rosja i makabryczne morderstwo dziecka. Maria Russkikh załamała się psychicznie, gdy dowiedziała się, że umrze na raka, więc udusiła swoje córkę i próbowała popełnić samobójstwo. Ta zbrodnia była tak straszna, że nie chcieli jej nawet w piekle!

Potworna zbrodnia w Rosji. 29-letnia kobieta z Nowosybirska dowiedziała się, że jest chora na nieuleczalny nowotwór. Napisała list, w którym wyjawiła, że nie jest w stanie znieść bólu głowy. Wkrótce zwłoki jej 9-letniej córki znaleziono w mieszkaniu i ustalono, że zabiła ją matka.

Rosyjskie media podają, że dziecko zostało najpierw uderzone w głowę ciężkim przedmiotem. Później matka córkę.

Kobieta nie potrafiła żyć z taką zbrodnią na sumieniu i wyskoczyła z 8. piętra w bloku. Próba samobójcza okazała się nieudana. Ratownicy medyczni odratowali dzieciobójczynię leżącą w śniegu, całą we krwi swojego dziecka. Krzyczała, że nie czuła nóg i błagała o pomoc.

Maria Russkikh jest w stabilnym stanie, chociaż ma połamane ręce i nogi. Policja prowadzi śledztwo. Na razie Rosjanka leży, ale wkrótce pójdzie siedzieć.

logo Tu się dzieje