18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szczęki atakują

Rekin pożarł turystę? Przerażające odkrycie w brzuchu bestii

08.11.2019  08:19
Rekin pożarł turystę? Przerażające odkrycie w brzuchu bestii
Rekin pożarł turystę? Przerażające odkrycie w brzuchu bestii Fot: Shutterstock

Szok na wyspie Reunion. Władze zdecydowały o zabiciu rekina, który niebezpiecznie zbliżył się do plaży i przez dłuższy czas stwarzał śmiertelne zagrożenie dla turystów. Sekcja zwłok zwierza wykazała, że... zrobili to za późno.

Wielki, żarłoczny rekin tygrysi, kręcił się w okolicach plaży na wyspie Reunion. 3,5 metrowa bestia za nic nie chciała oddalić się od pełnego smakowitych turystów przybytku. Najprawdopodobniej dlatego, że już zasmakowała ludzkiego mięsa.

Władze postanowiły rekina zabić. Jak tłumaczyli, stwarzał dla ludzi śmiertelne zagrożenie i nie mogli pozwolić, by kogoś skrzywdził. Za późno. W żołądku krwiożerczej ryby, znaleźli ludzką rękę z obrączką.

Turysta odnaleziony

Do kogo należała? Czy rekin pożarł niewinnego człowieka? Ludzkie szczątki (a właściwie szczątka) zostaną poddane badaniom DNA - podaje "The Morror". Śledczy są już jednak niemal pewni - to kawałek zaginionego kilka dni wcześniej mężczyzny.

Szkocki turysta zniknął bez śladu w czasie pozornie beztroskich wakacji. Ostatni raz widziany był w czasie kąpieli w Oceanie Indyjskim. Niestety, znaleziona w brzuchu rekina obrączka, zdaniem żony zaginionego szkota, należała do jej męża.

Przeczytaj więcej
Komentarze