18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworna tradycja

Pobożny ojciec obciął dziecku głowę. "Zabójstwo honorowe"

Wojciech Kozicki
29.05.2020  17:54
Obciął dziecku głowę - zabójstwo honorowe w Iranie
Obciął dziecku głowę - zabójstwo honorowe w Iranie Fot: Facebook

Potworne i brutalne zabójstwo w Iranie. Nastolatka została zabita przez swojego ojca z powodu „niewłaściwego” związku. Zwyrodnialec obciął dziecku głowę!

Honorowe zabójstwo w Iranie. 13-letnia Romina Ashrafi zakochała się w starszym od siebie mężczyźnie. Jej ojciec nie akceptował tej miłości, więc dziecko zdecydowało się uciec z domu w prowincji Gilan z ukochanym 35-latkiem. Ta miłosna historia nie miała happy endu.

Zabójstwo dziecka w Iranie

5 dni później Romina i jej chłopak zostali odnalezieni i trafili na komisariat, a dziewczynę odebrała rodzina. Mówiła funkcjonariuszom, że bała się reakcji swojego ojca, ale zostało to zignorowane. Wkrótce mężczyzna ukarał ją za to, że „przyniosła hańbę rodzinę”.

Jak podają media, ojciec dopadł swoją nastoletnią córkę w jej sypialni i obciął jej głowę. Po wszystkim wyszedł z domu i przyznał się do zabójstwa. Sprawa wywołała oburzenie w całym kraju, jednak zabójstwa honorowe w Iranie wciąż są praktykowane.

Do internetu trafiły też zdjęcia nastolatki. Irańskie media są krytykowane za ich edycję i zakrywanie włosów Rominy, co rzekomo ma być wymuszone przez irańskie prawo.

logo Tu się dzieje