18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Są bardzo religijni

Rodzice mają nadzieję na cud. Modlą się o wskrzeszenie córeczki

19.12.2019  20:30
Rodzice mają nadzieję na cud. Modlą się o wskrzeszenie córeczki
Rodzice mają nadzieję na cud. Modlą się o wskrzeszenie córeczki Fot: Bartosz KRUPA/East News

Rodzice mają nadzieję na cud, który wielu osobom wydałby się nierealny. Ich 2-letnia córeczka zmarła, ale wciąż liczą na to, że... zmartwychwstanie. 

Rodzice, którzy tracą dziecko, często nie mogą się pogodzić ze swoją sytuacją. Ich rozdarte serca biją przez lata z ogromnym bólem. Niektórzy nawet stosują wyparcie i starają się dalej wierzyć, że ich pociecha żyje.

Co jednak w przypadku, w którym zdrowy rozsądek styka się z nadzieją o charakterze religijnym? Pewni rodzice z USA wierzą, że w ich przypadku będzie miał miejsce cud.

Rodzice modlą się o cud

14 grudnia w domu Andrew i Kalley Heiligenthal w Redding w Kalifornii (USA) rozegrał się dramat. Ich 2-letnia, ukochana córeczka Olive Alayne nagle przestała oddychać i trafiła do szpitala. Tam lekarzom nie udało się uratować dziecka. 2-latka została uznana za zmarłą i jej ciało przewieziono do biura koronera, który będzie ustalał przyczynę śmierci dziecka.

Rodzice nie dopuszczają do siebie myśli, że ich córka już nigdy więcej nie uśmiechnie się szeroko i nie przytuli do rodziny. Heiligenthalowie są głęboko religijni i należą do kościół Betel będącego wspólnotą zielonoświątkową. W swojej głębokiej wierze - czekają na bożonarodzeniowy cud.

Rodzice Olive poprosili na Instagramie o modlitwę. Są przekonani, że dzięki szturmowi do nieba ich córeczka... zmartwychwstanie. Chrześcijanie wierzą w zmartwychwstanie ciała, ale nie na takich zasadach, jakie mają w głowie Heiligenthalowie. 

Jej czas tutaj nie dobiegł końca. (...) Czas żeby ożyła

- napisała na Instagramie matka dziewczynki. 

Członkowie zgromadzenia szybko odpowiedzieli na wezwanie i do kilku dni uczestniczą w grupowych modłach w kościele Betel. Wspólnota założyła również zbiórkę online na serwisie Gofundme, której celem jest zdobycie 100 tys. dolarów (382 tys. zł). Ta kwota ma trafić do pary i pokryć koszty wydatków, z którymi będą musieli zmierzyć się zrozpaczeni rodzice. 

Przeczytaj więcej
Komentarze