18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Można zarobić kokosy?

Rodzina królewska OFERUJE PRACĘ. Elżbieta II szefową?

12.01.2022  21:02
Rodzina królewska szuka pracownika.
Rodzina królewska szuka pracownika. Fot: GEORGE ROGERS/SIPA/SIPA/East News

Brytyjska rodzina królewska żyje od wielu lat na świeczniku uwagi publicznej. Czy wyobrażacie sobie, jakby to było pracować dla samej królowej? Niedługo jakiś szczęśliwiec będzie mógł się o tym przekonać. Rozpoczęła się rekrutacja!

Wielkie zmiany w rodzinie królewskiej. Szukają pracownika! Królowa Elżbieta robi co może, by zażegnać spory, jednak sama podupadła ostatnio na zdrowiu. Brytyjczycy przypomnieli sobie, że zasiadająca na tronie seniorka jest już dość wiekowa  i wkrótce może jej zabraknąć. Coraz głośniej mówi się więc o tym, jak wyglądać będzie brytyjska rzeczywistość w dniu śmierci i w kolejnych dniach żałoby. 

Ostatnio królowa apelować miała do zwaśnionych członków swej rodziny, by zaniechali kłótni, pogodzili się i dali jej w spokoju przeżywać ostatnie chwile życia. Elżbieta przeczuwa ponoć bowiem, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia mogą być jej ostatnimi.

Rodzina królewska szuka pracownika

W obliczu takich średnich nastrojów rodzina królewska, będąca wiecznie w centrum uwagi świata, stara się dostosować do panujących we współczesnym świecie zasad. Tym samym... Monarchowie szukają pracownika!

Po niebezpiecznych chwilach z udaremnionymi zamachami na członków rodziny, na stronie pałacu Kensington pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko ochroniarza. To wyjątkowo odpowiedzialna praca, więc nie każdy może się za nią wziąć. 

Zadania będą obejmować tradycyjne elementy kontroli dostępu, patrolowania, prowadzenia ewidencji dzienników zmian, monitorowania telewizji przemysłowej, monitorowania systemów bezpieczeństwa, otwierania i zamykania terenu oraz gotowości do pomocy naszym gościom w każdy sposób, który pomoże im cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami. Ponieważ rola ta jest rolą wspierającą, twoje zmiany mogą być czasami doraźne i będą obejmowały zarówno pracę w dzień, jak i w nocy.

Takie wymagania stawia przyszłemu ochroniarzowi rodzina królewska. Oczywiście, to wszystko nie za darmo! Monarchowie podali kwotę, która będzie jednoznaczna z wynagrodzeniem ochroniarza. 

Pracownik w ciągu roku zarobi 22 390 funtów, co w przeliczeniu daje około 121 tysięcy złotych. Mielibyście ochotę podjąć się takich obowiązków za podane pieniądze?

Czytaj także