18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek i żal

Roseanna Christiansen nie żyje. Zgasła wielka gwiazda

08.08.2022  11:06
Roseanne Christiansen nie żyje
Roseanne Christiansen nie żyje Fot: NewAfrica/Shutterstock

Nie żyje Roseanna Christiansen. Gwiazda serialu "Dallas" miała w chwili swojej śmierci 71 lat. Fani pogrążeni są w rozpaczy.

Nie ma czegoś takiego, jak dobry moment do odejścia. Osiągnięcie słusznego wieku również nie sprawia, że łatwiej jest się pożegnać z tym światem. Niestety, każdy kiedyś staje twarzą w twarz z prawdą.

Tym razem czas nadszedł dla Roseanne Christiansen. Ta popularna aktorka, której sławę przyniósł występ w serialu "Dallas" odeszła w wieku 71 lat. Artystka zmarła 14 lipca 2022 roku, jednak wiadomość o jej odejściu została przekazana mediom dopiero 6 sierpnia. Przyczyna śmierci dotąd nie została podana do wiadomości publicznej.

Roseanne Christiansen nie żyje

Fani aktorki wciąż nie mogą uwierzyć w to, że nie ma jej już pośród żywych. Roseanna Christiansen zaczynała na deskach teatru już jako 9-latka. Wcześniej jednak, jako osoba mocno związana ze środowiskami chrześcijańskimi, występowała w przedstawieniach organizowanych przez wspólnoty religijne.

Potem artystka rozpoczęła karierę w filmach i serialach: zagrała m.in. w serialu „The Jeffersons”, który przyniósł jej sporą sławę. Wtedy też została zaangażowana do serialu „Dallas”, w którym grała przez 9 lat, w latach 1982-1991 – aż do zakończenia produkcji. Pod koniec swojej pracy kobieta wybrała inną drogę. Została pastorem i nauczycielką aktorstwa.

Wielu uczniów nazywało swoje lekcje z Roseanna „sesjami terapeutycznymi”. Umiała pomagać ludziom. Chociaż jej życie było zbyt krótkie, spędziła tu wystarczająco dużo czasu, aby zasiać nasiona miłości, zachęty i piękna we wszystkich, których spotkała

- mówił podczas pożegnalnej ceremonii mąż zmarłej gwiazdy.

Bardzo współczujemy najbliższym zmarłej gwiazdy.