18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zajdzie daleko?

13-latka w ciąży z 10-latkiem. Robi na tym karierę

Wojciech Kozicki
06.02.2020  15:25
Nastolatka zapłodniona przez młodszego kolegą - tak rodzi się nowa gwiazda?
Nastolatka zapłodniona przez młodszego kolegą - tak rodzi się nowa gwiazda? Fot: Twitter/Deez 2 MFs

Daria „Dasha” Sudnisznikowa to nastolatka, która jest w ciąży z 10-letnim przyjacielem. Pojawiły się nawet podejrzenia, że dziewczyna była bardzo „towarzyska” i zdradzała go z kolegami. Okazuje się, że przez ciążę daleko zaszła, bo młoda Rosjanka to już gwiazda!

Niestety, wszystko jest możliwe. Marta Linkiewicz udowodniła niedawno, że patologia i dewiacja są autostradą do kariery. Tym razem to wczesna ciąża okazała się kluczem do sukcesu, a przed zapłodnioną 13-letnią Rosjanką kariera stoi otworem. Dziewczyna mieszkająca na terenie rosyjskiego Kraju Krasnodarskiego niedawno zaszła w ciążę ze swoim 10-letnim kolegą Iwanem. Od razu zadeklarowała, że urodzi i wychowa dziecko. Wyczuła interes?

Ciąża, rak i aborcja

Jej rodzice także powiedzieli, że nie ma mowy o aborcji. Okazało się również, że matka młodej matki jest chora na złośliwy nowotwór. Twierdzi jednak, że pokona chorobę, by pomóc swojemu dziecku wychować dziecko.

Para postanowiła wykorzystać okazję i brylują w mediach społecznościowych. Kolejne materiały z jej udziałem, opatrzone hasztagiem #pregnant13, trafiają do internetu. Iwan i Daria apelują do znanych marek i sponsorów, że chcą nawiązać współpracę, a  „Mirror” nazwało ich już influencerami.

Rosyjskie media potwierdziły, że płód rozwija się prawidłowo. Czy jednak na pewno to 10-latek jest ojcem? Pojawiły się pogłoski, że Daria zawierała wiele bardzo bliskich znajomości ze swoimi rówieśnikami…

Nastolatka w ciąży - tak rodzi się gwiazda? [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze